Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a súprava 8 autíčok Vroom Planet od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo Maestro II Balade s funkciou hojdačky a sada 8 autíčok Vroom Planet predstavuje výborný spôsob, ako potešiť každé dieťa od 6 mesiacov. Hračky sú farebne a dizajnovo zladené a pochádzajú od renomovaného výrobcu Smoby, ktorý je známy kvalitnými hračkami s francúzskym dizajnom. Set hračiek máme v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte a zároveň svojim deťom doprajete prvotriedne hračky, s ktorými sa budú dlho zabávať.

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Súprava 8 autíčok Vroom Planet Smoby od 12 mesiacov

Smoby set autíčok Vroom Planet je krásna darčeková súprava pre deti od 12 mesiacov. Súčasťou detskej súpravy je 8 dopravných prostriedkov: helikoptéra, odťahovacie auto, traktor s prívesom, motorka, 2 klasické autíčka, miešačkapožiarnické auto. Všetky majú pestré farby, ktoré pútajú pohľady detí a sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti majú veľa možností na vymýšľanie dobrodružných príbehov s autíčkami Smoby, zabavia sa s nimi dlhé hodiny. Tiež sú skvelým doplnkom ku garážam alebo autodráham Smoby Vroom Planet. Každé autíčko má výšku 7 cm, sú zabalené v praktickej darčekovej krabičke, aby boli vždy pokope a nerobili neporiadok v detskej izbe.

Smoby je renomovaný výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*44*55 cm
Rozmery balenia62*38*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
PoznámkaBattery: LR44/AG13-1,5x3
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné