Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a letisko s autíčkom a vrtuľníkom od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo Maestro II Balade s funkciou hojdačky a detské letisko Vroom Planet s autíčkom a vrtuľníkom je vynikajúca sada hračiek pre všetky deti od 6 mesiacov. Hračky sú dizajnovo zladené a pochádzajú od renomovaného výrobcu Smoby, ktorý je známy kvalitnými hračkami s francúzskym dizajnom. Set hračiek máme v ponuke za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte a zároveň svojim deťom doprajete prvotriedne hračky, s ktorými sa budú dlho zabávať.

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Detské letisko Vroom Planet Smoby mechanické s autíčkom a vrtuľníkom od 18 mesiacov

Poschodové letisko má rôzne mechanické pohyblivé súčasti, s ktorými sa dieťa môže pohrať - otváraciu rampu a funkčný výťah v riadiacej veži s pristávacou plošinou, pomocou ktorého sa autíčko dopraví vyššie alebo nižšie podľa potreby. Letisko sa dá napojiť na väčšinu produktov rady Vroom Planet - autodráhy či garáže. Dopravné letisko pre deti obsahuje pekné detské autíčko a vrtuľník Vroom Planet s motívom usmiatych tváričiek, určeným pre najmenších nezbedníkov. Autíčku aj helikoptére sa ľahko otáčajú kolieska a dobre sa drží v detskej rúčke.

Hračka je krásne farebná - dominuje krásna modrá a inak sú to všetko pestré a moderné farby. Dizajn je špeciálne určený deťom od 18 mesiacov. Rozmery produktu sú 21*30*42 cm. Hra s detským letiskom je skvelý spôsob ako stráviť voľný čas a dieťa si predstavuje vo svojej fantázií veľa nových vecí. Hračka je určená pre všetky deti, najmä malých chlapcov.

Smoby je renomovaný výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*44*55 cm
Rozmery balenia62*38*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
PoznámkaBattery: LR44/AG13-1,5x3
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné