Set odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou a svietiaca bábika do postieľky so zvukom

Popis produktu

V modernom sete hračiek Smoby nájdete krásne odrážadlo Maestro II Balade, ktoré chlapci a dievčatá od 6 mesiacov využijú aj ako hojdačku a peknú svietiacu bábiku so zvukom. Hračky sú dizajnovo zladené a pochádzajú od renomovaného výrobcu Smoby, ktorý je známy vysokou kvalitou a originálnym francúzskym dizajnom svojich hračiek. Set hračiek navyše ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. 

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Svietiaca bábika Cotoons Chowing Smoby s vankúšom pre kojencov modrá

Smoby Cotoons nočná svetelná a hudobná bábika Chowing s vankúšikom je krásna hračka pre kojencov. Je určená pre najmenšie bábätká už od narodenia. Bábika pre najmenšie deti hrá príjemné melódie, ktoré dieťatko upútajú a zabavia na dlhšiu dobu. Detská kojenecká hračka, svietiaca bábika Chowing, svieti a hrá príjemnú hudbu pre malé detičky, ktorá dotvára atmosféru. Hudba je určená na upokojenie dieťatka a na jeho pomalé uspatie. Je ideálna pri zaspávaní - svetlo, ktoré svieti je tlmené, a tak dieťatko nie je v úplnej tme.  Svietiaca bábika pre bábätká sa zapína a vypína gombíkom, ktorý je na spodku hračky. Detská svietiaca bábika Chowing funguje na AA/LR6 batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia. 

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*44*55 cm
Rozmery balenia62*38*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
PoznámkaBattery: LR44/AG13-1,5x3
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné