Set odrážadlo autíčko Little Star BIG Bobby Car Classic tyrkysové a interaktívny volant so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Little Star BIG Bobby Car a interaktívny volant so zvukom a svetlom je moderná sada hračiek pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré túžia po odrážadle s multifunkčným volantom. Atraktívny set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka čomu ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Kvalitné hračky od nemeckého výrobcku BIG s originálnym dizajnom a prvotriednym vyhotovením spolu pekne ladia a zabavia deti na naozaj dlhý čas.

Odrážadlo autíčko Little Star BIG Bobby Car Classic s klaksónom od 12 mesiacov tyrkysové

Odrážadlo autíčko Little Star Big Bobby Car je kvalitné  detské odrážadlo vyhotovené v tyrkysovej farbe s vyobrazeným motívom hviezdičiek, ktoré zaujmú každé dieťa, chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov. Toto výborné odrážadlo sa pýši nosnosťou až 50 kg. Vaši nezbedníci si môžu na tomto modernom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Vlastnosti

 • štýlové detské autíčko s pretekárskym dizajnom
 • má funkčný klaksón
 • je plne prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok

Interaktívny volant Zachranár k BIG New&Classic&Next odrážadlám so zvukom a svetlom od 12 mesiacov

Interaktívny volant Záchranár je skvelý doplnok k odrážadlu a je vhodný vhodný pre deti od 12 mesiacov. Volant má kombináciu čiernej a šedej farby, po stlačení vydáva až 8 rôznych zvukov. Má tachometer a dokáže svietiť ako skutočné záchranárske vozidlo. Na volante sú rôzne tlačidlá, ktoré mu dodávajú realistický vzhľad a sú dokonale funkčné. Dá sa napojiť na všetky odrážadlá BIG Classic, New Next a taktiež aj traktory BIG. Detský interaktívny volant je dokonalé vylepšenie pre dopravný prostriedok BIG vášho dieťatka. Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, ktoré sú testovacie, preto ich treba čo najskôr vymeniť. Má realistický dizajn, vďaka čomu si ho zamiluje každé dieťa.

Pomocou odrážadla alebo jazdou na traktore sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Malí jazdci sa určite veľmi potešia, keď ich obdarujete týmto krásnym volantom, s ktorým už jazdenie nikdy nebude nudné. Detské dopravné prostriedky nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Interaktívny volant pre deti je vynikajúcim doplnkom na ozvláštnenie každej jazdy.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha