Set odrážadlo Fulda New Bobby BIG s ochrannou maskou čierne a autíčko Mini Bobby Classic na naťahovanie od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo Fulda New Bobby a naťahovacie autíčko New Mini Bobby sú skvelá súprava hračiek pre chlapcov. Hračky sú vhodné už od 12 mesiacov a sú krásne zladené, majú čiernu farbu. Tieto fantastické a maximálne zábavné hračky pochádzajú z dielne nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra autaodrážadlo New Bobby je ideálne ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktoré funguje na naťahovanie.  

Odrážadlo auto Fulda Bobby Car BIG s klaksónom čierne od 12 mes

Detské autíčko Mini Bobby Classic BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov čierne

Autíčko na naťahovanie New Mini Bobby z dielne nemeckého výrobcu BIG je vernou kópiou odrážadla Big New Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v čiernej farbe. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst, pretože vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny.

Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Detské odrážadlo a naťahovacie autíčko sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke, ktorá je naozaj neodolateľná. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery60*32*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*33 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné