Set odrážadlo a chodítko Bubble Go Smoby a kočík pre bábiku MiniKiss ružové od 6 mes

Popis produktu

Set odrážadla a chodítka Bubble Go Smoby a kočík pre bábiku Minikiss je skvelá voľba hračiek a doplnkov pre vašu nalú princeznú. Odrážadlo Bubble Go Smoby rastie s vašim dieťaťom a kočík pre bábiku Minikiss slúži ako chodítko zároveň. Príjemným prekvapením pre vás je cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať hneď dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte. Obe hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Spolu predstavujú naozaj originálnu súpravu hračiek pre každé dieťatko.

Odrážadlo Bubble Go File 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov ružové

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je inovatívna novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným gumeným kolieskam. Ružové odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre dievčatá už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka je efektívne vybavená držiakom na fľašu. Vďaka ružovej slnečnej clone s motívom lastovičiek je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať.

Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia (sú testovacie). Vo veku jedného roka je slečna dostatočne veľká, aby sa jej Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách.

Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Bubble Go File je prevedené v krásnych dievčenských farbách kombinácie odtieňov ružovejm šedej a bielej farby.

Detské chodítko a kočiarik pre bábiku 2v1 MiniKiss Smoby od 12 mesiacov

Detské chodítko a kočík MiniKiss pre bábiku v jednom je skvelá pomôcka a zároveň hračka pre deti už od 12 mesiacov. Výška rúčky kočíka je 47 cm. Dieťa ho používa ako kočík pre bábiku, a zároveň sa o stabilný a pevný kočík môže bezpečne opierať. Takto si deti posilňujú nôžky a zároveň sa hrajú. Detský kočík a chodítko má praktickú brzdu na predných kolesách, ktorá zabráni vozíku, aby sa prevrhlo alebo rozbehlo, vtedy ide kočík pomaly. Po uvolnení brzdy sa kolesá ľahko točia a dievčatko sa prechádza s bábikou. Chodítko a kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm.

Vysoká bezpečnosť je zaručená aj vďaka široko rozloženým kolesám, ktoré kočíku pre bábiku zaručujú bezpečný chod bez nehody. Kočík pre bábiku MiniKiss má oválny tvar, a preto je pre dieťa bezpečný. Oblé tvary dávajú celkovému dizajnu veľmi jedinečný ráz. Detský kočík je prevedený v ružovej farbe v kombinácii s bielou a zeleným detailom na rúčke a kolesách. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Produkt je vyrobený z kvalitných plastových materiálov vysokej odolnosti. Zároveň sú jemné a zamatové na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery kočíka pre deti sú 47*47*46 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomôcka pre deti pri ich prvých krôčikoch.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,54 kg
PoznámkaBattery: 3 x LR44/AG13 - 1,5V
Farbaružová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné