Set odrážadlo Bubble Go Smoby so zvukom a hudobný vláčik Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so zvukom Bubble Go a hrajúci vláčik Cotoons prichádzajú v jednom úžasnom, cenovo výhodnom sete hračiek pre najmenších. Červené odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov, hudobný vláčik od 12 mesiacov. Odrážadlo hravo a zábavne pomáha deťom s nadobúdaním motorických zručností a posilňovaní svalstva na nohách. So spievajúcim rozprávkovým vláčikom sa deti zabavia dlhé hodiny a popri tom sa môžu učiť o farbách, tvaroch a zvukoch. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vyrába originálne produkty s francúzskym šarmom a popri tom dbá na bezpečnosť a vysokú kvalitu. Odrážadlo a spievajúci vláčik sú krásne zladené, je to výborný darček pre najmenšie deti. U nás ich nájdete v jedinečnej, neodolateľnej cene, preto neváhajte a zakúpte ich svojim najmenším detičkám.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so zvukom a strieškou od 6 mesiacov červené

Smoby detské odrážadlo Bubble Go je novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným kolieskam. Červené odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť. Pomocou vodiacej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka má praktický držiak na fľašu. Vďaka strieške v červenej farbe je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho dať dole. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje.

Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu, ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je potrebné vymeniť ich. Vo veku jedného roka je dieťatko dostatočne veľké, Bubble Go 2v1 sa môže premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Bubble Go je prevedené v krásnej červenej farbe v kombinácii s bielou. Rozmery odrážadla sú 63*35*56 cm.

Hudobný vláčik Cotoons Smoby od 12 mesiacov

Smoby detský hudobný vláčik pre najmenšie deti funguje na batérie a vydáva rôzne zvuky. Vláčik s koľajnicami oranžovej farby vezie  figúrky Cotoons - v bledomodrej lokomotíve sedí žlto-oranžová kvetinka Tulip, v červenom vozni fialovo-biela zebra Punky,  v tretom vozni vláčik vezie farebné guličky a vo štvrtom vozni sedí žabka Wabap. Okolie vláčika je ozdobené kaktusmi a palmami pekných farieb.

Lokomotíva hudobného vláčika je dlhá 15 cm a každý vagónik je dlhý 10 cm. Pri jazde jednotlivé figúrky poskakujú a točia sa, čo vytvára krásny efekt. Deti hru s hudobným vláčikom milujú. Jednotlivé vagóniky sa dajú odpojiť a dieťa sa s nimi môže hrať jednotlivo. Počas hry dieťa reaguje na rôzne zvuky, učí sa rozoznávať farby a tvary. Hračka pre najmenšie deti je vhodná od 12 mesiacov. Rozmery detského vláčika pre najmenších sú 70*18*56 cm. Hudobný vláčik funguje na batérie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Francúzske hračky červené odrážadlo a hudobný vláčik pre najmenších sú jedinečné hračky plné farieb, ktoré si veľmi rýchlo zamiluje každé dieťatko. Hravým spôsobom sa s nimi deti môžu veľa naučiť, preto nesmú chýbať v zbierke ani vášho dieťatka.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné