Set odrážadlo Bubble Go Smoby so zvukom a didaktický stolík Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so zvukom Bubble Godidaktický stolík Cotoons tvoria jednu fantastickú súpravu hračiek pre najmenšie deti. Červené odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov, stôl od 12 mesiacov. Odrážadlo hravo a zábavne pomáha deťom s nadobúdaním motorických zručností a posilňovaní svalstva na nohách. S didaktickým stolíkom s rôznymi efektmi sa dieťa naučí veľa o farbách, tvaroch a zvukoch. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vyrába originálne produkty s francúzskym šarmom a popri tom dbá na bezpečnosť a vysokú kvalitu. Odrážadlo a didaktický stôl sú krásne zladené, je to výborný darček pre všetky najmenšie deti. U nás ich nájdete v jedinečnej, cenovo výhodnej ponuke a preto neváhajte a zakúpte ich svojim najmenším detičkám.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so zvukom a strieškou od 6 mesiacov červené

Smoby detské odrážadlo Bubble Go je novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným kolieskam. Červené odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť. Pomocou vodiacej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka má praktický držiak na fľašu. Vďaka strieške v červenej farbe je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho dať dole. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje.

Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu, ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je potrebné vymeniť ich. Vo veku jedného roka je dieťatko dostatočne veľké, Bubble Go 2v1 sa môže premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Bubble Go je prevedené v krásnej červenej farbe v kombinácii s bielou. Rozmery odrážadla sú 63*35*56 cm.

Didaktický stolík Cotoons Smoby so svetlom a zvukom od 12 mesiacov modrý

Smoby didaktický stolík Cotoons má modro-bielu farbu a je to nádherná multifunkčná didaktická hračka pre najmenšie deti, vhodná už od 12 mesiacov. Stôl na hranie pre najmenších má 4 pevné a stabilné nohy v modrej farbe. Je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Má jemné, oblé hrany, aby sa predišlo zraneniu dieťaťa. Vaši najmenší nájdu na stole mnoho zaujímavých hračiek vo všetkých možných farbách, pri ktorých sa nikdy nebudú nudiť. Pohyblivý kvietok s farebnými navliekacími krúžkami, bubny s paličkami, otáčacie kolieska, pohyblivé tlačidlá, krútiace sa ozubené kolieska, svietiaca vkladacia hračka, zvukové hračky, to všetko je súčasťou didaktického stolíka pre deti. Každý si tam nájde niečo, čo sa mu zapáči.

Stôl na hranie je vyzdobený obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Je didaktický, to znamená, že hračky prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenších sú 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, čo je ideálna výška pre vaše ratolesti. Stolík má naozaj jedinečný dizajn a nádherné farby, vynikne v každej detskej izbičke.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo a didaktický stôl pre najmenších sú jedinečné hračky francúzskeho pôvodu, ktoré si veľmi rýchlo zamiluje každé dieťatko. Hravým spôsobom sa s nimi deti môžu veľa naučiť, preto nesmú chýbať v zbierke ani vášho dieťatka.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné