Set odrážadlo Bubble Go Smoby so zvukom a didaktické chodítko Cotoons s kockami od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so zvukom Bubble Gochodítko Cotoons tvoria jednu fantastickú súpravu hračiek pre najmenšie deti. Červené odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov, chodítko od 12 mesiacov. Obidve hračky hravo a zábavne pomáhajú deťom s nadobúdaním motorických zručností a posilňovaní svalstva na nohách. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vyrába originálne produkty s francúzskym šarmom a popri tom dbá na bezpečnosť a vysokú kvalitu. Odrážadlo a chodítko sú krásne zladené, je to výborný darček pre všetky najmenšie deti. U nás ich nájdete v jedinečnej, cenovo výhodnej ponuke a preto neváhajte a zakúpte ich svojim najmenším detičkám.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so zvukom a strieškou od 6 mesiacov červené

Smoby detské odrážadlo Bubble Go je novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným kolieskam. Červené odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť. Pomocou vodiacej rúčky pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka má praktický držiak na fľašu. Vďaka strieške v červenej farbe je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho dať dole. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje.

Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu, ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je potrebné vymeniť ich. Vo veku jedného roka je dieťatko dostatočne veľké, Bubble Go 2v1 sa môže premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Bubble Go je prevedené v krásnej červenej farbe v kombinácii s bielou. Rozmery odrážadla sú 63*35*56 cm.

Chodítko Cotoons Smoby s kockami, svetlom a melódiou od 12 mesiacov modré

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkčná hračka pre najmenšie deti, vhodná už od 12 mesiacov. Je ladené v modrej farbe. Detské chodítko má stabilnú konštrukciu a kolieska, ktoré zabezpečia príjemnú a ľahkú, tichú jazdu. Kolieska majú v strede tlačidlo, ktoré umožňuje zabrzdenie. Chodítko pre deti od 1 roka poslúži ako opora pri prvých neistých krôčikoch dieťaťa. Okrem toho je to aj skvelá a veľmi zábavná hračka, ktorá svieti a vydáva zvuky. Jej súčasťou sú farebné kocky, ktoré dieťatko vkladá podľa tvarov do vkladacej časti vpredu a pri tom celá detská hračka spieva a svetielkuje. Na vrchu hračky pre najmenších sú pohyblivé tlačidlá a ozubené kolieska, takže ak deti prestane baviť chodenie, môžu jednoducho so svojim rozprávkovým chodítkom zastať a zahrať sa všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Hračky na chodítku prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenšie deti sú 51*47*43 cm. Tlačením chodítka pred sebou sa rozvíja aj svalstvo na nohách a rukách, deti sa uisťujú pri chodení.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo a didaktické chodítko pre najmenších sú jedinečné hračky francúzskeho pôvodu, ktoré si veľmi rýchlo zamiluje každé dieťatko. Hravým spôsobom sa s nimi deti veľa môžu naučiť, preto nesmú chýbať v zbierke ani vášho dieťatka.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné