Set odrážadlo Bubble Go Smoby so zvukom a skladacie šálky Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so zvukom Bubble Goskladacie šálky Cotoons tvoria jednu fantastickú súpravu hračiek pre najmenšie deti. Červené odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov a je to výborný spôsobom ako posilňovať svaly na detských nôžkach od toho najskoršieho veku. Šálky, ktoré sa skladajú do jednej rozprávkovej pyramídy sú vhodné pre deti od 12 mesiacov. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vyrába originálne hračky s francúzskym šarmom a popri tom dbá na bezpečnosť a vysokú kvalitu. Odrážadlo a šálky sú krásne zladené, je to výborný darček pre súrodencov. U nás ich nájdete v jedinečnej, cenovo výhodnej ponuke, a preto neváhajte a zakúpte ich svojim najmenším detičkám.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so zvukom a strieškou od 6 mesiacov červené

Smoby detské odrážadlo Bubble Go je novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným kolieskam. Červené odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia, prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť. Pomocou vodiacej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka má praktický držiak na fľašu. Vďaka strieške v červenej farbe je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho dať dole. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo čo najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje.

Pre zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu, ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je potrebné vymeniť ich. Vo veku jedného roka je dieťatko dostatočne veľké a Bubble Go 2v1 sa môže premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Bubble Go je prevedené v krásnej červenej farbe v kombinácii s bielou. Rozmery odrážadla sú 63*35*56 cm.

Skladacie šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusov od 12 mesiacov oranžovo-modré

Smoby Cotoons skladacie šálky je krásna didaktická hračka pre bábätka, vhodná od 12 mesiacov. Balenie sa skladá z 5 šálok, ktoré sú veľkostne usporiadané od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok má zaujímavý vlnito-oblý tvar a celá poskladaná vežička pôsobí vlnovito, akoby tancovala. Spodná, najväčšia šálka je žltá s obrázkom žabičky Wabap, na nej leží oranžová šálka s obrázkom zebry Punky, v strede je modrá šálka so žltou kvetinkou Tulip, štvrtá šálka je svetlomodrá ako obloha za jasného dňa s obrázkom včielky Zoom a posledná má bielu farbu s chrobáčikom Chowing. Skladacie šálky pre deti do seba dokonale zapadajú. Po postavení sa detské skladacie šálky zo seba nezošmyknú vďaka drážkam po obvode, ktoré do seba zapadajú.

Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky. Tie môže dieťa pri hre na piesku otláčať, a tak jeho výtvory z piesku dostanú aj zaujímavý vzor. Tiež chytaním a skúmaním obrazcom dieťa rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové vzory svojimi prstami. Šálky sa dajú ukladať na seba, čím si dieťatko postaví jednoduchú vežu. Skladacie šálky sa dajú pohodlne odložiť, pretože v opačnom smere do seba zapadnú - od najväčšej po najmenšiu, a tak nezaberajú veľa miesta. Detské skladacie šálky sú ideálnou hračkou nielen do piesku, ale aj na hru vo vani pri kúpaní. Sú balené v krabici s priesvitným okienkom

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo a skladacie šálky pre najmenších sú jedinečné hračky francúzskeho pôvodu, ktoré si veľmi rýchlo zamiluje každé dieťatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.