Set odrážadlo Bubble Go Smoby so strieškou a didaktický stolík Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so svetlom a zvukmi Bubble Go tvorí spolu s didaktickým stolíkom Cotoons dokonalú sadu hračiek pre malé dievčatká. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hračky pre dievčatá sú krásne zladené, obe majú ružovú farbu, ako stvorenú pre bábätká. Odrážadlo vaše dieťatko pekne zabaví na každej prechádzke, strieška odrážadla ho ochráni pred škodlivými lúčmi slnkami. Fantáziu podnecuje farebný didaktický stolík s rozprávkovými postavičkami. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka týchto hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go File 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov ružové

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je inovatívna novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým kvalitným gumeným kolieskam. Ružové odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre dievčatá už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka je efektívne vybavená držiakom na fľašu. Vďaka ružovej slnečnej clone s motívom lastovičiek je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať.

Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, tie sú súčasťou balenia (sú testovacie). Vo veku jedného roka je slečna dostatočne veľká, aby sa jej Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Bubble Go File je prevedené v krásnych dievčenských farbách kombinácie odtieňov ružovej a bielej farby.  Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Smoby didaktický stolík Cotoons je úžasná multifunkčná hračka vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Stôl na hranie pre najmenších má 4 pevné a stabilné nohy v dievčenskej ružovej farbe. Je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a má jemné, oblé hrany, aby sa predišlo zraneniu dieťaťa. Vaši najmenší nájdu na stole mnoho zaujímavých hračiek vo všetkých možných farbách, pri ktorých sa nikdy nebudú nudiť. Pohyblivý kvietok s farebnými navliekacími krúžkami, bubny s paličkami, otáčacie kolieska, pohyblivé tlačidlá, krútiace sa ozubené kolieska, svietiaca vkladacia hračka, zvukové hračky, to všetko je súčasťou didaktického stolíka pre deti. Každý si tam nájde niečo, čo sa mu zapáči.

Stôl na hranie je vyzdobený obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Je didaktický, to znamená, že hračky prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenších sú 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, čo je ideálna výška pre vaše ratolesti. Stolík má naozaj jedinečný dizajn a nádherné farby, vynikne v každej dievčenskej izbičke.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Bubble Go s mnohými funkciami je neodolateľnou hračkou, ale aj pohybovou pomôckou pre každé dieťatko. S didaktickým stolíkom sa deti zabavia dlhé hodiny a hravým spôsobom sa rozvíjajú. Práve kvôli všestrannému využitiu je táto sada hračiek ako stvorená aj pre vašu malú princeznú.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.