Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a šmykľavka Toboggan XS s vodou Smoby od 6 mes

Popis produktu

Set jedinečných hračiek od francúzskeho výrobcu Smoby tvorí záhradná šmykľavka s vodou Toboggan XS a multifunkčné odrážadlo Bubble Go s melódiami.  Detské hračky spolu krásne farebne ladia  a vzájomne sa dopĺňajú. Deti takto môžu tráviť čas vonku aktívnym pohybom. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, preto kúpou nielen potešíte svoje ratolesti, ale aj ušetríte.  Záhradná šmýkačka a odrážadlo - autíčko 2v1 vytvárajú maximálne zábavnú sadu hračiek pre deti, s ktorou sa deti prehrajú na záhrade, dvore, ale tiež v interiéri. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý zaručuje kvalitu, odolnosť a bezpečnosť svojich produktov. Hračky odrážadlo s hracím panelom pre chlapcov od 6 mesiacov a  Toboggan XS s vodou si zamiluje každé dieťatko. 

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskamOdrážadlo a autíčko 2v1 je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Jednoduchým spôsobom ho môžete prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Pomocou rodičovskej rukoväte s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu. Počas vychádzok vonku je dieťatko chránené pred slnečnými lúčmi slnečnou clonou, ktorú v prípade potreby jednoducho odmontujete. Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo

Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panelfarebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie). Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Detské odrážadlo Smoby Bubble Go 2v1 je kvalitný francúzsky produkt svetoznámej spoločnosti, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných detských hračiek a pomôcok, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritériá. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.

Detská šmykľavka Toboggan XS Smoby s vodou dĺžka 90 cm od 24 mesiacov modro-zelená

Detská šmykľavka Smoby v modrej a zelenej farebnej kombinácii je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami a pekne ozdobí každý dvor či záhradu. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je veľmi bezpečná vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy pre každé dieťa. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta, preto si ju môžete zobrať so sebou na chatu či k vode. Plastový povrch šmykľavky je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jej hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. 

Detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika, a tak majú deti svoj vlastný malý tobogan. Je to veľká zábava a deti milujú jazdu na šmykľavke. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej celková šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Šírka plochy na šmýkanie je 38 cm. Detská šmykľavka má nosnosť 20 kg. Jedinečnou vlastnosťou malej detskej šmykľavky XS Toboggan je UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením a zabezpečuje tak že farby zostanú krásne svieže ako v prvý deň počas dlhých rokov. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Setom hračiek šmykľavky Toboggan XS odrážadlom 2v1 Bubble Go s melódiami potešíte každé dieťa a vás príjemne prekvapí cena.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné