Set odrážadlo Bubble Go Smoby so strieškou a piano Cotoons s figúrkami od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so svetlom a zvukmi Bubble Gohudobné piano Cotoons sú fantastická súprava hračiek pre chlapcov. Hračky v tejto neodolateľnej cenovej ponuke pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich produktoch spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hudobný nástroj a odrážadlo pre chlapcov sú krásne zladené, obe majú modrú farbu, ako stvorenú pre bábätká. Odrážadlo so strieškou vaše dieťatko krásne zabaví, ale aj ochráni na prechádzkach či výletoch. Pestrofarebné piano s veselými zvukmi deti upúta na dlhý čas, pekne podnecuje detskú fantáziu. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskam. Odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu.

Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie).

Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. 

Piano Cotoons Smoby s melódiami a figúrkami od 12 mesiacov modré

Smoby detský hudobný nástroj - piano pre najmenšie deti funguje na batérie. Elektronický hudobný nástroj vydáva krásne zvuky, ktoré zaujmú každé dieťa a dokážu sa s ním hrať dlhé hodiny. Detské piano má farebné klávesy modrej, zelenej, oranžovej a červenej farby. V hornej časti piana pre deti sú krásne figúrky postavičiek Cotoons - kvetinka Tulip, zebra Punky a žabka Wabap, ktoré po stlačení vydávajú pekné zvuky. S figúrkami sa dá pohybovať a zvuky dieťa zaujmú od prvého okamihu. Dieťa sa hrou učí zapamätávať si zvuky, rozlišovať ich od seba, rozlišovať farby, rytmus a melódie. Hračka pre najmenšie deti je vhodná od 12 mesiacov. Rozmery detského piana pre najmenších sú 18*27*8,5 cm.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Bubble Go s mnohými funkciami a hrací hudobný nástroj pre bábätká ponúkajú vašim ratolestiam široké spektrum hier, počas ktorých sa budú zabávať, ale aj hravým spôsobom učiť a spoznávať svet. Práve preto, nesmie táto sada hračiek chýbať ani vášmu dieťatku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.