Set odrážadlo Bubble Go Smoby so strieškou a didaktické chodítko Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo Bubble Go v modrej farbe tvorí spolu s modrým chodítkom Cotoons dokonalú sadu hračiek pre chlapcov. Hračky sú vhodné už od 6 mesiacov. Pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hračky pre chlapcov sú krásne zladené, obe majú krásnu žiarivú modrú farbu, ako stvorenú pre bábätká. Odrážadlo so zvukovými a svetelnými efektmi vaše dieťatko nielen zabaví, ale vďaka strieške bude na každej prechádzke chránené pre dslnkom. Detskú fantáziu rozvíja didaktické chodítko s viacerými funkciami a pestrými farbami. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka týchto hračiek, ktorej sa nedá odolať. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskam. Odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu.

Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie).

Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. 

Didaktické chodítko Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov modré

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkčná hračka pre najmenších chlapcov, vhodná už od 12 mesiacov. Je ladené v chlapčenskej modrej farbe. Detské chodítko má stabilnú konštrukciu a kolieska, ktoré zabezpečia príjemnú a ľahkú, tichú jazdu. Kolieska majú v strede tlačidlo, ktoré umožňuje zabrzdenie. Chodítko pre deti od 1 roka poslúži ako opora pri prvých neistých krôčikoch dieťaťa, má na to ideálnu výšku 47 cm. Okrem toho je to aj skvelá a veľmi zábavná hračka, ktorá svieti a vydáva zvuky. Jej súčasťou sú farebné kocky, ktoré dieťatko vkladá podľa tvarov do vkladacej časti vpredu a pri tom celá detská hračka spieva a svetielkuje. Na vrchu hračky pre najmenších sú pohyblivé tlačidlá a ozubené kolieska, takže ak deti prestane baviť chodenie, môžu jednoducho so svojim rozprávkovým chodítkom zastať a zahrať sa všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Hračky na chodítku prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenšie deti sú 51*43*47 cm. Tlačením chodítka pred sebou sa rozvíja aj svalstvo na nohách a rukách, deti sa uisťujú pri chodení. Didaktická hračka pre najmenších Smoby je vďaka viacúčelovému využitiu, nádhernému dizajnu a žiarivým farbám obľúbená u mnohých detí aj rodičov.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Bubble Go aj didaktické chodítko s mnohými funkciami ponúkajú vašim ratolestiam široké spektrum hier, počas ktorých sa budú zabávať, ale aj hravým spôsobom učiť a spoznávať svet. Práve preto nesmie táto sada hračiek chýbať ani vášmu dieťatku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.