Set odrážadlo Bubble Go Smoby so strieškou a didaktický stolík Cotoons od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so svetlom a zvukmi Bubble Go tvorí spolu s didaktickým stolíkom Cotoons dokonalú sadu hračiek pre chlapcov. Pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hračky pre chlapcov sú krásne zladené, obe majú modrú farbu, ako stvorenú pre bábätká. Odrážadlo so strieškou vaše dieťatko krásne zabaví, ale aj ochráni na prechádzkach či výletoch. S didaktickým stolíkom sa deti vždy rady zahrajú, pretože im ponúka viacero možností na hru. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka týchto hračiek, ktorej sa nedá odolať. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskam. Odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu.

Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie).

Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. 

Didaktický stolík Cotoons Smoby so svetlom a zvukom od 12 mesiacov modrý

Smoby didaktický stolík Cotoons má peknú modro-bielu farbu a je to nádherná multifunkčná didaktická hračka pre najmenších chlapcov, vhodná už od 12 mesiacov. Stôl na hranie pre najmenších má 4 pevné a stabilné nohy v chlapčenskej modrej farbe. Je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Má jemné, oblé hrany, aby sa predišlo zraneniu dieťaťa. Vaši najmenší nájdu na stole mnoho zaujímavých hračiek vo všetkých možných farbách, pri ktorých sa nikdy nebudú nudiť. Pohyblivý kvietok s farebnými navliekacími krúžkami, bubny s paličkami, otáčacie kolieska, pohyblivé tlačidlá, krútiace sa ozubené kolieska, svietiaca vkladacia hračka, zvukové hračky, to všetko je súčasťou didaktického stolíka pre deti. Každý si tam nájde niečo, čo sa mu zapáči.

Stôl na hranie je vyzdobený obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Je didaktický, to znamená, že hračky prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenších sú 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, čo je ideálna výška pre vaše ratolesti. Didaktická hračka pre najmenších Smoby je vďaka viacúčelovému využitiu, nádhernému dizajnu a žiarivým farbám obľúbená u mnohých detí aj rodičov.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Bubble Go a stolík, obe s mnohými funkciami, sú fantastické hračky, ktoré deti nielen zabávajú, ale aj hravým spôsobom rozvíjajú. Práve preto nesmie táto sada hračiek chýbať ani vášmu dieťatku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné