Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a pieskovisko Motýľ s vodotryskom od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so svetlom a zvukmi Bubble Go tvorí spolu s pieskoviskom Motýľ jedinečnú sadu hračiek pre chlapcov, ktorú si jednoznačne zamiluje každý malý nezbedník. Detské odrážadlo je vhodné od 6 mesiacov, zelené pieskovisko s vodotryskom poteší deti od 2 rokov. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hračky pre chlapcov spolu tvoria úžasné hracie centrum, v ktorom sa deti zabavia na dvore či záhrade. Odrážadlo so strieškou vaše dieťatko krásne zabaví, ale aj ochráni na prechádzkach či výletoch. Neskôr sa dá využiť aj ako chodítkoDetské pieskovisko sa skladá z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik, a druhé ako pieskovisko na piesok. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka pieskoviska a odrážadla, ktorej sa nedá odolať. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve skvelé hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskam. Odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu.

Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie).

Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. 

Detské pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Pieskovisko pre deti Smoby má tvar motýľa a krásny odtieň jarnej zelenej farby. Rozmery detského pieskoviska Smoby sú 167*111*18 cm. Perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Detské pieskovisko pozostáva z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik a druhé využijete ako pieskovisko na piesok. Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie. Časť s pieskom môžete na noc druhým krídlom pieskoviska prikryť, a tak je piesok chránený pred nevítanými návštevníkmi.

Dvojdielne pieskovisko Motýľ jednoduchým spôsobom napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda, a tak si deti môžu užiť zábavu pod vlastným vodotryskom.  Na dne detského pieskoviska je otvor, na rýchle vypustenie vody. Detské pieskovisko je vyrobené z odolného plastu a je vhodné pre deti od 2 rokov. Hrany bazénika sú jemné a oblé, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pri hraní.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Odrážadlo Bubble Go a pieskovisko Motýľ s vodotryskom ponúkajú vašim ratolestiam široké spektrum hier, počas ktorých sa budú zabávať, ale aj hravým spôsobom učiť a spoznávať svet. Sada týchto kvalitných a bezpečných hračiek urobí radosť všetkým deťom.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné