Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď na lodi od 6 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo so zvukom Bubble Gostavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď na lodi tvoria jednu fantastickú súpravu hračiek pre najmenšie deti. Modré odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov a je to výborný spôsobom ako posilňovať svaly na detských nôžkach od toho najskoršieho veku. Stavebnica Máša a medveď na lodi od nemeckého výrobcu hračiek BIG poteší deti od 18 mesiacov. Rozprávka Máša a medveď je milovaná azda všetkými deťmi na svete. Podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. Stavebnica PlayBig je kompatibilná so stavebnicami Lego, môžete ich skombinovať. Hračky pochádzajú z dielne európskych výrobcov hračiek a radosť urobia deťom, ale tiež vám, keďže u nás ich nájdete v jedinečnej, cenovo výhodnej ponuke, a preto neváhajte a zakúpte ich svojim najmenším detičkám. 

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskamOdrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle, ktoré je ergonomicky tvarované. Rodičia ovládajú odrážadlo pohodlne pomocou rodičovskej rukoväte, na ktorej sa nachádza aj praktický držiak na fľašu. Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať.

Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panelfarebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu, ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie). Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm. Dieťa s ním zažije veľa zábavy a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách.

Stavebnica Máša a medveď Medvedia loď PlayBIG Bloxx BIG s 2 figúrkami a 159 dielov od 1,5-5 rokov

Detská stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď Medvedia loď poteší všetky deti, ktoré majú rady rozprávku Máša a medveď. Rozprávková skladačka je nádherná hračka pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Nezbedné a neposedné dievčatko Mášu a jej priateľa medveďa Miša poznajú všetky deti. 159 dielikov a 2 figúrky dievčatka Máše a jej priateľa medveďa poskytujú deťom dlhodobú zábavu pri skladaní a prenesú deti do rozprávkového sveta. Pri hre so stavebnicou Máša a medveď sa môžu deti cítiť ako skutoční piráti, ktorí plávajú po rozbúrených vodách oceána. Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša poskytuje deťom priestor pre uplatnenie fantázie, kreativity a vymýšľanie nových príbehov spolu s hrdinami rozprávky Máša a medveď. 

Medvedia loď v pestrých hnedých farbách pripomína domček medveďa, ktorý deti poznajú z ich obľúbenej rozprávky. Zo 159 kúskov skladačky si malí nezbedníci môžu poskladať vlastnú pirátsku loď pre Mášu a jej verného kamaráta medveďa Miša. Skladaním kociek sa u detí rozvíja jemná motorika, logické myslenie. Deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Keď Máša s medveďom doplávajú do cieľa a nájdu ostrov pokladov, môžu si na ňom z lode postaviť domček. Stavebnice PlayBIG Bloxx sú navyše výnimočné tým, že ich môžete ľubovoľne kombinovať s kockami Lego Duplo, a tak si deti môžu skladať ešte väčšie a krajšie domčeky, vytvárať si vlastné rozprávkové mestečká alebo čokoľvek, podľa vlastnej fantázie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Výrobky spoločnosti Smoby spĺňajú najprísnejšie európske kritériá. BIG je nemecký výrobca, ktorý vyrába rovnako kvalitné hračky. Na detskú hračku BIG je poskytnutá záruka 3 roky. Výrobcovia Smoby a BIG sú zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.