Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a nákladné auto so setom do piesku od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo so svetlom a zvukmi Bubble Gonákladné auto so setom do piesku tvoria fantastickú súpravu hračiek pre chlapcov. Hračky v tejto neodolateľnej cenovej ponuke pochádzajú z dielne francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier , ktorí vo svojich produktoch spájajú francúzsku originalitu a cit pre krásu. Autíčko s pieskovou sadou a odrážadlo pre chlapcov sú krásne zladené, obe majú modrú farbu, ako stvorenú pre bábätká. Odrážadlo so strieškou vaše dieťatko krásne zabaví, ale aj ochráni na prechádzkach či výletoch. S vyklápacím autom a sadou do piesku sa deti zabavia pri hre v pieskovisku i pri vode. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka týchto dvoch hračiek. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskamOdrážadlo a autíčko 2v1 je v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Jednoduchým spôsobom ho prispôsobíte potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na ergonomicky tvarovanom sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu. Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať.

Bezpečnosť pri jazde na odrážadle Smoby Bubble Go 2v1 zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panelfarebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie). Vo veku jedného roka Bubble Go 2v1 môžete premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.

Nákladné auto do piesku Bob stavbár Écoiffier dĺžka 41 cm s vedro setom od 18 mes

Nákladné auto Écoiffier je krásna hračka pre malých chlapcov od 18 mesiacov. Detský nákladiak na svojej korbe ukrýva vedro set do piesku. Vedierko s motívom Bob stavbár obsahuje lopatku a hrable oranžovej farby. Všetky časti hračky k sebe dokonale farebne ladia, farby podnecujú fantáziu najmenších detí. Autíčko pre deti má rozmery 41*23*29 cm. výška auta je 29 cm, dĺžka je 41 cm. Deti sa s autom a vedro setom zahrajú doma v záhrade, v piesku, v bazéne alebo pri vode.

Francúzske spoločnosti Smoby a Écoiffier dodržiavajú pri výrobe hračiek prísne európske normy. Značky Smoby a Écoiffier sú zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe. Hračky spĺňajú najprísnejšie európske kritériá. Súprava hračiek predstavuje výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set hračiek- detské odrážadlo Bubble Go 2v1nákladné auto so setom do piesku poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
PoznámkaBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha