Set odrážadlo Bubble Go Smoby s melódiami a vedro set s krhlou Autá od 6 mes

Popis produktu

Set unikátneho multifunkčného odrážadla 2v1 Bubble Go s melódiami a vedro setu s krhlou Autá pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna súprava hračiek pre chlapca od 6 mesiacov. Hračky sú prevedené v chlapčenských odtieňoch a ideálne sa dopĺňajú aj dizajnovo, a tak spolu tvoria dokonalú súpravu hračiek, ktorá urobí radosť všetkým deťom a vás poteší cenovo výhodná ponuka. Modré odrážadlo je vhodné už od 6 mesiacov a je to výborný spôsobom ako posilňovať svaly na detských nôžkach od toho najskoršieho veku. So sadou do piesku sa deti zabavia pri hre v pieskovisku i pri vode. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so strieškou a zvukom od 6 mesiacov modré

Detské odrážadlo Bubble Go od francúzskeho výrobcu Smoby je evolučná novinka. Odrážadlo a autíčko 2v1 je vhodné pre deti už od 6 mesiacov a jednoduchým spôsobom ho prispôsobíte potrebám vášho dieťaťa. Vďaka širokým gumeným kvalitným kolieskam ho môžete používať v interiéroch i exteriéroch. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panelfarebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie, ktoré sú súčasťou balenia (sú iba testovacie).

Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu. Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Detské odrážadlo Smoby Bubble Go 2v1 je kvalitný francúzsky produkt svetoznámej spoločnosti, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných detských hračiek a pomôcok, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritériá. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.

Vedro set s krhlou Smoby Autá 6 dielov (výška 18 cm) od 18 mesiacov

Smoby set do piesku pre deti od 18 mesiacov obsahuje 6 kusov náradia. Detský set do piesku vo vedierku v sýtej žltej a červenej farbe s krásnym rozprávkovým motívom sa skladá z plastového vedierka, hrabličiek a lopatky, sitka, formičky a krhlu na vodu zelenej farby.  Deti si užijú hru v piesku naplno s novým setom, ktorý je prevedený v krásnom rozprávkovom motíve s obrázkom rozprávky Autá (Cars).  Set do piesku pre deti je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov. Výška vedierka je 18 cm. Je to ideálna hračka pre dieťa na hru v piesku alebo s vodou. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca. 

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set detského multifunkčného odrážadla 2v1 Bubble Govedro setu s krhlou Autá poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 kg / 7,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44/AG13
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.