Set odrážadlo Bobby Classic Police BIG s majákom a skladacie autíčko Mini Bobby od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek strieborné odrážadlo Bobby Classic Police a k nemu zladené strieborné skladacie autíčko Mini Bobby sú úžasná sada hračiek pre chlapcov. Obidve hračky sú vhodné už od 12 mesiacov, majú lákavý policajný motív. Tieto krásne a zábavné hračky pochádzajú od uznávaného nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Tieto charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra auta, ešte radšej na policajta. Odrážadlo Bobby Classic Police je ideálne ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka striebornej farby, ktoré sa dá skladať a rozkladať. 

Odrážadlo Bobby Classic Police BIG s majákom od 12 mesiacov strieborné

BIG odrážadlo pre deti v prevedení policajného auta je vyhotovené v neutrálnej striebornej farbe s modrými prvkami, podľa vzoru nových nemeckých policajných áut. Odrážadlo dekorujú nálepky s nápisom "polícia", ktoré výrobca dodáva v štyroch jazykoch. Autíčko Bobby Classic Police je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto krásne prevedenom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťaVolant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený funkčným klaksónom. Pred volantom sa nachádza elektronický maják, ktorý bliká a húka, funguje na batérie a má automatické vypnutie. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla New Bobby majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste.

Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Skladacie autíčko Mini Bobby BIG od 12 mesiacov strieborné

Skladacie autíčko Mini Bobby z dielne nemeckej značky BIG je vernou kópiou detského odrážadla BIG Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s krásnymi detailmi je vyhotovené v striebornej farbe s precíznymi doplnkami. Skladacie autíčko Mini Bobby má oddeliteľné diely, ktoré do seba zapadajú prostredníctvom princípu kociek lega. Dieťatko môže ponechať podvozok jedného autíčka a pripnúť kapotu iného. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do pusy – vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny.

Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Detské odrážadlo a naťahovacie autíčko sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke, ktorá je naozaj neodolateľná. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Nosnosť50 kg
Notebatérie: 2x 1,5 V, AAA, LR 03
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné