Set odrážadlo Bobby Classic Sansibar BIG so zvukom a náhradné kolesá 4 ks s tichým chodom od 12 mes

Popis produktu

Set odrážadlo auto Sansibar BIG so zvukom a 4 náhradnými kolesami s tichým chodom je perfektná sada pre deti od 12 mesiacov, ktoré sa rady preháňajú na čerstvom vzduchu. Zvýhodnený set hračiek ponúkame za zníženú cenu, vďaka čomu ušetríte a deti sa budú radovať z kvalitných a odolných hračiek od nemeckého výrobcu BIG. Odrážadlo Sansibar Bobby a sada náhradných koliesok sú vyrobené z prvotriednych materiálov, pekne spolu ladia a vaše deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Classic Sansibar BIG so zvukom od 12 mesiacov

Detské odrážadlo Sansibar má dizajn inšpirovaný plážovým strediskom Sansibar na nemeckom ostrove Sylt. Meno Sansibar pripomína vlny a oceán, pirátov a dobrodružstvo. Veľa vzrušujúcich chvíľ môžu vaše deti zažiť hrou s dokonalým odrážadlom BIG, ktoré má vlastnú trúbku a originálny vzhľad. Elegantná čierna farba sa kombinuje so žiarivou modrou, vďaka čomu odrážadlo vynikne v dome, v záhrade alebo na prázdninách. Detské auto má nosnosť 50 kg a je prispôsobené na jazdu v interiéri a exteriéri. Je vyrobené z kvalitných plastových materiálov.

Konštrukcia odrážadla je maximálne prispôsobená potrebám najmenších detí. Volant sa dá ľahko uchopiť, sedadlo je veľmi pohodlné. Nízke ťažisko odrážadla zvyšuje stabilitu, aby nedošlo k prevráteniu ani pri rýchlejšej jazde. Aby bola jazda ešte zábavnejšia a aby si odrážadlo deti mohli vychutnať aj v staršom veku, jeho súčasťou je podložka na kolená pre staršie deti. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Náhradné kolesá BIG čierne k odrážadlám Bobby Car 4 kusy

Deti milujú škripot kolies na asfalte, ak uprednostňujete tichšiu jazdu, značka BIG ponúka náhradné kolesá vhodné na všetky odrážadlá Bobby Car. Kvalitné čierne kolieska sú vyrobené zo špeciálnej gumovej zmesi, ktorá dodáva náhradným kolesám špecifické vlastnosti. Jazda s týmito kolesami je oveľa tichšia, lepšie sa prispôsobujú aj náročnejším terénom ako je napríklad záhrada.

Súčasťou sady štyroch náhradných kolies je aj montážne zariadenie a upevňovanie spony na kolesá. Tieto alternatívne kolieska môžete využiť aj na predĺženie životnosti odrážadiel BIG. Kolesá trpia najviac opotrebovaním, ak máte viac detí a chcete, aby sa aj mladšie deti neskôr vozili na odrážadle BIG Bobby Car, náhradné kolesá môžu slúžiť ako rezerva pre neskoršie použitie. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha