Set odrážadlo Bobby Classic Sansibar BIG so zvukom a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek BIG obsahuje 2 vysokokvalitné hračky na záhradu pre malých nezbedníkov. Nájdete v ňom detské odrážadlo Bobby Classsic Sansibar a prívesný vozík, ktorý sa k nemu dokonale hodí. Hračky v sete sú vhodné pre deti od 12 mesiacov. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý obsahuje UV ochranu pred slnečným žiarením.

Odrážadlo Bobby Classic Sansibar BIG so zvukom od 12 mesiacov

Detské odrážadlo Sansibar má dizajn inšpirovaný plážovým strediskom Sansibar na nemeckom ostrove Sylt. Meno Sansibar pripomína vlny a oceán, pirátov a dobrodružstvo. Veľa vzrušujúcich chvíľ môžu vaše deti zažiť hrou s dokonalým odrážadlom BIG, ktoré má vlastnú trúbku a originálny vzhľad. Elegantná čierna farba sa kombinuje so žiarivou modrou, vďaka čomu odrážadlo vynikne v dome, v záhrade alebo na prázdninách. Detské auto má nosnosť 50 kg a je prispôsobené na jazdu v interiéri a exteriéri. Je vyrobené z kvalitných plastových materiálov.

Konštrukcia odrážadla je maximálne prispôsobená potrebám najmenších detí. Volant sa dá ľahko uchopiť, sedadlo je veľmi pohodlné. Nízke ťažisko odrážadla zvyšuje stabilitu, aby nedošlo k prevráteniu ani pri rýchlejšej jazde. Aby bola jazda ešte zábavnejšia a aby si odrážadlo deti mohli vychutnať aj v staršom veku, jeho súčasťou je podložka na kolená pre staršie deti. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov modrý

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic aj Scooter. Modrý prívesný vozík od 12 mesiacov má veľké rozmery 50*32*24 cm cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v oblom prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť malého kamaráta. Prívesný vozík možno kolmo postaviť, a tak sa z neho vysype náklad. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. Mäkké kolieska zaisťujú tichú a komfortnú jazdu.

Charakteristika setu

  • inšpirovaný ostrovom Sansibar
  • detské odrážadlo v podobe autíčka
  • rozmery odrážadla 58*30*38 cm
  • prívesný vozík s rozmermi 50*29*24 cm
  • UV ochrana

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý produkuje vysokokvalitné, bezpečné a originálne detské hračky hlavne z plastových materiálov. BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku 3 roky. Zvýhodnená sada hračiek BIG poteší vaše ratolesti a aj vašu peňaženku.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha