Set odrážadlo Bobby Classic Racer BIG s klaksónom zelené a autíčko New Mini Bobby na naťahovanie od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek zelené odrážadlo Bobby Classic Racer a jeho zmenšenina - autíčko na naťahovanie New Mini Bobby sú fantastická súprava hračiek pre všetkých chlapcov, ktorý milujú jazdu ako na aute. Obidve hračky sú vhodné už od 12 mesiacov. Tieto krásne a zábavné hračky pochádzajú od uznávaného nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Tieto charakteristiky platia aj pre hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra auta a odrážadlo Bobby Classic Racer je ideálny ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla, ktorá funguje na naťahovanie.

Odrážadlo Bobby Classic Racer BIG s klaksónom od 12 mesiacov zelené

BIG odrážadlo pre deti v prevedení pretekárskeho autíčka je vyhotovené v krásnej svetlozelenej farbe s čiernymi doplnkami. Pretekárske autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto krásne prevedenom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou.

Kolieska odrážadla Bobby Classic Racer majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedačka detského odrážadla je ergonomicky tvarovaná pre maximálny komfort z jazdy. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom.

Autíčko pre deti New Mini Bobby BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov čierne

Autíčko na naťahovanie New Mini Bobby z dielne nemeckého výrobcu BIG je vernou kópiou odrážadla BIG New Bobby. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v čiernej farbe. New Mini Bobby funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre všetky deti od jedného roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do úst, pretože vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Detské autíčko New Bobby má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti. Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách Big obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračky sú krásne a žiarivé presne ako v prvý deň kúpy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.