Set odrážadlo Bobby Classic Polícia BIG s klaksónom modré a naťahovacie autíčko Mini Bobby 12 mesiacov

Popis produktu

Set hračiek modré odrážadlo Bobby Classic a naťahovacie autíčko Mini Bobby tvoria súpravu krásnych chlapčenských hračiek, ktoré sa dokonale dopĺňajú. Malé naťahovacie autíčko je totiž kópiou veľkého detského odrážadla. Chlapec tak získa nielen autíčko, na ktorom môže jazdiť, ale aj jeho mini repliku, s ktorou môže organizovať vlastné preteky alebo iné veselé hry. Obidve vozidlá pochádzajú od uznávaného nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Tieto charakteristiky platia pre všetky hračky výrobcu BIG, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každý malý chlapec sa rád hrá na šoféra auta a odrážadlo Bobby Classic je ideálny ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Detské odrážadlo a naťahovacie autíčko sa spolu k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke, ktorá je naozaj neodolateľná. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom. 

Odrážadlo Bobby Classic Delfíny & Polícia BIG s klaksónom od 12 mesiacov modré

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je vyhotovené v krásnej modrej farbe a obsahuje dve série nálepiek. Môžete si vybrať, či budete mať "delfínie" autíčko alebo policajné auto s nápisom POLIS podľa vzoru modrých švédskych a dánskych policajných áut. Policajné autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto krásne prevedenom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Kolieska odrážadla Bobby Classic Delfíny Polícia majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste.

Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Detské autíčko Mini Bobby Classic BIG na naťahovanie dĺžka 8 cm od 12 mesiacov červené

Autíčko na naťahovanie Mini Bobby Classic vyšlo z dielne nemeckého výrobcu BIG. Naťahovacie autíčko je vernou kópiou klasického odrážadla BIG Bobby Classic. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v červenej farbe. Funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Autíčko je vhodné pre deti od jedného roka. Detské autíčko Mini Bobby Classic má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Červené pretekárske autíčko na naťahovanie je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Nemecký výrobca Big je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti. Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.