Set odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami s opierkou a vodiaca tyč s vodítkom na ťahanie

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Neo Aubergine s opierkou vodiaca tyč s vodítkom na ťahanie predstavuje výhodnú voľbu pre všetky neposedné deti a najmä dievčatá od 12 mesiacov. Túto perfektnú sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí skutočne ušetria. Odrážadlo s doplnkami spolu farebne a dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti, formujú ich osobnosť. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu a odolnosť, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a mriežkovanou maskou od 12 mes

Prekvapte svoje dieťa špičkovým odrážadlom Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG. Nadčasové odrážadlo je vhodné pre všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Malé pretekárky budú nadšené nádherným dizajnom a farebným lila vyhotovením. Mechanický klaksón so zvukom pripraví deťom ešte krajší zážitok pri každej jazde. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Odolné odrážadlo Neo je prvotriednym produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Pýši sa nosnosťou až 50 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, vďaka ktorému si aj po rokoch zachová svoj krásny vzhľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. Farebné ráfiky na kolieskach doplňujú originálny vzhľad autíčka a sú v rovnakej farbe ako kryt na klaksóne.

Opierka a chodítko BIG k odrážadlám New&Classic&Next&Neo od 12 mes

Chodítko a opierka v jednom sa dá napojiť na všetky BIG odrážadlá typu New, Classic, Next a Neo, takže predstavuje veľmi užitočný doplnok k odrážadlám a zároveň pomôcku pre pre deti od 12 mesiacov, ktoré sa učia chodiť. Široká rúčka poskytuje deťom dostatočnú oporu a možnosti, ako robiť prvé krôčiky. Výška rúčky je 40 cm. Chodítko je vybavené mechanizmom proti prevráteniu, preto sa deti môžu o rúčku bezpečne oprieť bez toho, aby sa autíčko prevrátilo. Okrem využitia tohto praktického doplnku ako chodítka, sa dá použiť aj ako opierka na odrážadle. Deťom sa vďaka nej sedí na odrážadle pohodlnejšie, učia sa správne sedieť a udržiavať chrbticu vo vzpriamenej polohe. Opierka sa dá využiť aj ako brzdiaci systém. Dieťa sa počas jazdy jednoducho nakloní dozadu a opierka sa na spodnej časti dotkne zeme a tak je autíčko zabrzdené.

Vodítko na ťahanie BIG s hákom k odrážadlám BIG od 12 mesiacov červené

Ťažné lano BIG je praktický pomocník, ktorý vám umožní ťahať dieťa na odrážadle. Keď sa váš drobec unaví, jednoducho vyberiete toto ľahké a skladné ťažné lano, zapnete ho za ťažné uško v prednej časti odrážadiel BIG Bobby Car a môžete ďalej dieťa ťahať. Lano je mimoriadne odolné proti roztrhnutiu. Napriek tomu, že ťažné lano je tenké, výrobca BIG garantuje nosnosť až 35 kg. Lano má pohodlnú rukoväť, ktorá sa dobre drží a silný hák. Celková dĺžka lana je 172 cm. Jasná červená a žltá farba ťažného lana sú chránené ÚV stabilizátormi, ktoré konzervujú farby, aby ich slnko časom nepoškodilo.

Vodiaca tyč BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prídavná vodiaca tyč sa dá upevniť k odrážadlám BIG New&Classic&Next&Neo. Vodiaca tyč je výškovo nastaviteľná, k odrážadlu sa pripája zavesením o kovovú nápravu a zaistením čapu do ťažného zariadenia. Takto jednoducho a bezpečne je tyč spojená s odrážadlom. Rodič ocení teleskopickú vodiacu tyč pre jej ľahkú manipuláciu. Pomocou tyče ovládate smer jazdy alebo dieťa tlačíte, ak sa unavilo. Telo tyče je kovové, je to perfektný doplnok, ktorý ocení každý rodič.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.