Set odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a interaktívny elektronický volant a oválny vozík so značkami

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Neo Aubergine interaktívny elektronický volant a oválny vozík so značkami je najmodernejšia sada hračiek, ktorá zabaví všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 12 mesiacov. Túto perfektnú sadu ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Odrážadlo s doplnkami spolu farebne a dizajnovo ladia, pomáhajú deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti, formujú ich individualitu. Hračky od nemeckého BIG v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu a odolnosť, takže deťom vydržia dlhé roky.

Odrážadlo Bobby Car Neo Aubergine BIG zvukové s 3-vrstvovými gumovými kolesami a mriežkovanou maskou od 12 mes

Prekvapte svoje dieťa špičkovým odrážadlom Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG. Nadčasové odrážadlo je vhodné pre všetkých chlapcov a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Malé pretekárky budú nadšené nádherným dizajnom a farebným lila vyhotovením. Mechanický klaksón so zvukom pripraví deťom ešte krajší zážitok pri každej jazde. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Odolné odrážadlo Neo je prvotriednym produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Pýši sa nosnosťou až 50 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, vďaka ktorému si aj po rokoch zachová svoj krásny vzhľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. Farebné ráfiky na kolieskach doplňujú originálny vzhľad autíčka a sú v rovnakej farbe ako kryt na klaksóne.

Interaktívny volant Záchranár k BIG New&Classic&Next&Neo odrážadlám so zvukom a svetlom od 12 mesiacov

Interaktívny volant Záchranár je moderný doplnok k odrážadlám, s ktorým sa výborne zabavia všetky deti od 12 mesiacov. Volant má kombináciu čiernej a šedej farby, po stlačení vydáva až 8 rôznych zvukov. Má tachometer a dokáže svietiť ako skutočné záchranárske vozidlo. Na volante sú rôzne tlačidlá, ktoré mu dodávajú realistický vzhľad a sú dokonale funkčné. Dá sa napojiť na všetky odrážadlá BIG ClassicNeoNew Next a taktiež aj traktory BIG. Detský interaktívny volant je dokonalé vylepšenie pre dopravný prostriedok BIG vášho dieťatka. Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, ktoré sú testovacie, preto ich treba čo najskôr vymeniť. Má realistický dizajn, vďaka čomu si ho zamiluje každé dieťa.

Vozík príves oválny ku všetkým BIG odrážadlám meniteľné ráfiky tyrkysové a ružové od 12 mes

Moderný oválny príves je určený pre všetky odrážadlá typu NewClassicNeo Next. Zaujme chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov a jeho luxusný vzhľad v nádhernom antracitovom vyhotovení očarí deti na prvý pohľad. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. V prípade potreby umožňujú výmenu ráfikov za ružové alebo tyrkysové, ktoré sú súčasťou balenia. Možnosť voľby dizajnu napomáha rozvoju detskej osobnosti a individuality. Vďaka robustnej a odolnej konštrukcii disponuje vysokou nosnosťou až 25 kg a jeho povrch je chránený UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po rokoch. Rozmery vozíka sú 49*21*29 cm.

Značka s menom a vodičský preukaz BIG k odrážadlám od 12 mesiacov

Dokonalou súčasťou každého detského odrážadla BIG bude vlastná značka s menom dieťaťa. Deti si môžu prostredníctvom súpravy abecedy vytvoriť svoju vlastnú originálnu a pestrofarebnú ŠPZ. Chlapci aj dievčatá od 12 mesiacov sa tak môžu pýšiť vlastnou značkou na svojom vlastnom autíčku. Značka je vhodná na všetky odrážadlá BIG Classic, New, Next a Neo. Pripevní sa do ťažného uška v prednej časti odrážadla. Súčasťou sady nálepiek sú aj farebné nálepky na pozadie značky, takže deti si môžu vytvoriť pestrofarebné značky. Súčasťou balenia je spolu so značkou aj detský vodičský preukaz. V ňom môžete deťom vypísať meno, typ vozidla, jeho farbu, hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.