Set odrážadlo Bobby Classic Delfíny & Polícia BIG s klaksónom a prívesným vozíkom a elektronickým zvukovým štartérom od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadla Bobby Classic Delfíny & Polícia BIG s prívesným vozíkom a elektronickým zvukovým štartérom je vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov. Set je cenovo oveľa výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Hračky v modrej farbe pripomínajú reálne auto a keď si ich dieťa polepí nálepkami s motívom Polície, môže sa hrať na ozajstného policajta. 

Odrážadlo Bobby Classic Delfíny & Polícia BIG s klaksónom

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je vhodné pre chlapcov od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je 50kg. Autíčko je vyhotovené v modrej farbe a obsahuje dve série nálepiek. Kolieska odrážadla majú tiché pneumatiky a nízky podvozok, ktorý zaručuje stabilitu odrážadla. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Dieťa si môže vybrať či bude mať jeho autíčko motív delfínov alebo Polície. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Výška odrážadla je 38 cm.

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. 

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je vhodný pre chlapcov od 12 mesiacov a má nosnosť 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a nosnosti, môže dieťa vo vozíku odviezť mamičke nákup alebo previezť piesok z pieskoviska. Prívesný vozík možno kolmo postaviť a vysypať z neho náklad. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. Mäkké gumené kolieska zaisťujú tichú a komfortnú jazdu. Svieža modrá farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Výška vozíka je 24 cm. 

Elektronický zvukový štartér BIG k odrážadlám BIG

Aby bolo odrážadlo značky BIG dokonale autentické, potrebuje elektrický zvukový štartér, s ktorým sa zabavia deti od 12 mesiacov. Štartér v striebornej farbe vydáva tri rôzne zvuky a napája sa na dve batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Pod volantom odrážadiel je malý tajný otvor, do ktorého sa jednoducho inštaluje tento originálny detský štartér. Kľúčik sa dá zo zapaľovania vyberať a súčasťou balenia je aj rezervný kľúč. Farba štartéra je chránená ÚV stabilizátormi, ktoré ju konzervujú pred poškodením slnkom.  Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vlastnosti

  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha