Set odrážadlo auto Fulda Bobby Car BIG a prívesný vozík a ochranné návleky na topánky Shoe-Care od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo auto Fulda Bobby Car BIG a prívesný vozík s ochrannými návlekmi na topánky Shoe Care od nemeckého výrobcu BIG je vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov. Set je cenovo oveľa výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Hračky v čiernej a červenej farebnej kombinácii pripomínajú ozajstné auto s prívesným vozíkom, vďaka čomu sa deti hrajú na vodičov.

Detské odrážadlo auto Fulda Bobby Car BIG s klaksónom

Odrážadlo pre deti Fulda Bobby Car BIG je originálne detské odrážadlo v čierno-červenej farebnej kombinácii, ktoré je vhodné pre chlapcov od 12 do 36 mesiacov. Autíčko je vybavené vysoko výkonnými gumenými pneumatikami Fulda Sport Control, vďaka ktorým je jazda na odrážadle veľmi pohodlná a tichá. Odrážadlo má funknčý klaksón a vyznačuje sa nosnosťou 50kg. Volant odrážadla určuje smer jazdy, deti sa počas jazdenia cítia ako v naozajstnom aute. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. 

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Výška odrážadla je 39 cm. Odrážadlo pre deti BIG Bobby podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Výrobca poskytuje na odrážadlo záruku 3 roky.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je vhodný pre všetkých chlapcov od 12 mesiacov. Vozík pre deti je v čiernom farebnom prevedení a je vyrobený z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Čierna farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo.

Vďaka robustnej konštrukcii a nosnosti 25 kg, môže dieťa odviezť mamičke nákup z obchodu alebo previesť piesok z pieskoviska. Detský vozík možno kolmo postaviť, čím sa z neho vysype náklad. Vozík sa k odrážadlu pripevňuje pomocou istiaceho čapu. Celková výška vozíka je 24 cm. Výrobca poskytuje nadštandardnú záruku 3 roky.

Detské ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG

Detské ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG v univerzálnej čiernej farbe sú ako stvorené pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré milujú jazdu na odrážadle. Návleky na detské topánky sú vyrobené z pružného a kvalitného plastového materiálu, vďaka praktickému zapínaniu sa prispôsobia topánočkám vo veľkosti 21-27. 

Návleky dokonale chránia topánky vášho malého nezbedníka a navyše majú protišmykovú podrážku. Kvalitný plastový materiál nezanecháva stopy a šmuhy na podlahe. Návleky na topánky sa dajú veľmi jednoducho vyčistiť a opäť nasadiť, aby vaše dieťatko mohlo pokračovať v ničím nerušenej jazde. Výrobca BIG poskytuje na ochranné návleky záruku 3 roky.

Vlastnosti

  • tiché a odolné kolieska
  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*31*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*23 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,3 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné