Set odrážadlo auto Panther BIG New Bobby Car čierne a interaktívny volant so zvukom od 12 mes

Popis produktu

Set odrážadlo auto Panther New Bobby Car s interaktívnym volantom Záchranár prekvapí a zabaví všetky deti, chlapcov a dievčatká od 12 mesiacov. Výhodný set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka čomu výrazne ušetríte a deti sa môžu tešiť na kvalitné a odolné hračky od nemeckého výrobcu BIG. Moderné hračky s krásnym dizajnom a prvotriednym vyhotovením prinesú deťom veľa radostných chvíľ. Odrážadlo s motívom pantera s elektronickým volantom je skvelá hračka pre každé dieťa.

Odrážadlo auto Panther BIG New Bobby Car čierne s klaksónom a gumenými kolesami od 12 mesiacov

Detské odrážadlo Panther New Bobby Car je fantastické odrážadlo čiernej farby vhodné pre dievčatká od 12 mesiacov.  Odrážadlo v podobe autíčka má nosnosť 50 kg a jeho vzhľad pripomína pantera, ktorý okamžite zaujme každé dieťa aj vďaka realistickým škvrnám a modrým očiam, spolu so sympatickým ňufáčikom. Odrážadlo - autíčko je vybavené funkčným klaksónom, vďaka čomu sa svojim dizajnom približuje reálnemu autu. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách a zároveň si pestuje lásku k pohybu. Za volantom detského odrážadla sa nachádza tajná priehradka na poklady. Autíčko má tiché gumené kolieska, ktoré poskytujú pri jazde skutočný komfort.

Odrážadlo pre dievčatko Panther podporuje správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom.  Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Sedačka má navyše podložku pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. Odrážadlo je vyrobené pomocou unikátnej technológie Blow Molding, takže je veľmi pevné, odolné a vďaka UV filtru si zachová krásne farby aj po dlhom používaní. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. 

Vlastnosti

 • detské odrážadlo v podobe autíčka s motívom pantera
 • funkčný klaksón
 • tajná priehradka na drobnosti
 • nosnosť 50 kg
 • konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • podložka na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • rozmery 57*30*39 cm
 • kvalitný nemecký výrobok

Interaktívny volant Zachranár k BIG New & Classic & Next odrážadlám so zvukom a svetlom od 12 mesiacov

Interaktívny volant Záchranár je skvelý doplnok k odrážadlu a je vhodný vhodný pre deti od 12 mesiacov. Volant má kombináciu čiernej a šedej farby, po stlačení vydáva až 8 rôznych zvukov. Má tachometer a dokáže svietiť ako skutočné záchranárske vozidlo. Na volante sú rôzne tlačidlá, ktoré mu dodávajú realistický vzhľad a sú dokonale funkčné. Dá sa napojiť na všetky odrážadlá BIG Classic, New Next a taktiež aj traktory BIG. Detský interaktívny volant je dokonalé vylepšenie pre dopravný prostriedok BIG vášho dieťatka. Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, ktoré sú testovacie, preto ich treba čo najskôr vymeniť. Má realistický dizajn, vďaka čomu si ho zamiluje každé dieťa.

Pomocou odrážadla alebo jazdou na traktore sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Malí jazdci sa určite veľmi potešia, keď ich obdarujete týmto krásnym volantom, s ktorým už jazdenie nikdy nebude nudné. Detské dopravné prostriedky nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Interaktívny volant pre deti je vynikajúcim doplnkom na ozvláštnenie každej jazdy.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné