Set odrážadlo auto Bobby Classic Police BIG so zvukom a svetlom a náhradné kolesá 4 ks s tichým chodom od 12 mes

Popis produktu

Set odrážadlo Bobby Classic Police BIG so zvukom a svetlom a sada 4 náhradných kolies s tichým chodom predstavuje skvelý darček pre všetkých malých pretekárov od 12 mesiacov, ktorí radi závodia. Originálny set hračiek môžete získať za zníženú cenu, takže pri nákupe ušetríte a deti budú mať radosť z hračiek od renomovaného výrobcu BIG. Odrážadlo Police a sada náhradných koliesok sú vyrobené z prvotriednych materiálov, pekne spolu ladia a vaše deti sa s nimi vydržia zabávať naozaj dlhú dobu. 

Odrážadlo auto Bobby Classic Police BIG so zvukom a svetlom od 12 mesiacov strieborné

Odrážadlo pre deti Bobby Classic Police je nádherné detské odrážadlo v podobe autíčka z dielne nemeckého výrobcu BIG. Toto autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov. Nosnosť je 50 kg. Odrážadlo - autíčko je vybavené klaksónom, ktorý svieti a húka. Týmto sa veľmi približuje reálnemu policajnému autíčku, preto si ho zamiluje každý drobec. Autíčko má krásnu striebornú farbu. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené.

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Kolieska odrážadla Bobby Classic majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jeho šírka je dostatočná, podporuje správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

Náhradné kolesá BIG čierne k odrážadlám Bobby Car 4 kusy

Deti milujú škripot kolies na asfalte, ak uprednostňujete tichšiu jazdu, značka BIG ponúka náhradné kolesá vhodné na všetky odrážadlá Bobby Car. Kvalitné čierne kolieska sú vyrobené zo špeciálnej gumovej zmesi, ktorá dodáva náhradným kolesám špecifické vlastnosti. Jazda s týmito kolesami je oveľa tichšia, lepšie sa prispôsobujú aj náročnejším terénom ako je napríklad záhrada.

Súčasťou sady štyroch náhradných kolies je aj montážne zariadenie a upevňovanie spony na kolesá. Tieto alternatívne kolieska môžete využiť aj na predĺženie životnosti odrážadiel BIG. Kolesá trpia najviac opotrebovaním, ak máte viac detí a chcete, aby sa aj mladšie deti neskôr vozili na odrážadle BIG Bobby Car, náhradné kolesá môžu slúžiť ako rezerva pre neskoršie použitie. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Celková dĺžka58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Nosnosť50 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V LR 44 included
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha