Set odrážadlo auto Retro Look New Bobby Car BIG oranžové a prívesný vozík hranatý od 12 mes

Popis produktu

Vytvorili sme pre vás set, ktorý vášmu dieťaťu urobí dvojnásobnú radosť a vy nezaťažíte svoju peňaženku. Set hračiek pre deti od 12 mesiacov obsahuje: odrážadlo auto Retro Look New Bobby Car BIG v oranžovej farbe s klaksónom a hranatý prívesný vozík.

Odrážadlo pre deti auto Retro Look New Bobby Car BIG s klaksónom od 12 mesiacov oranžové

Detské odrážadlo Retro Look New Bobby Car je jedinečné odrážadlo oranžovej farby vhodné pre deti od 12 mesiacov. Odrážadlo v podobe autíčka má nosnosť 50 kg, žiarivú oranžovú farbu a je zdobené originálnymi nálepkami, ktoré mu dodávajú retro vzhľad. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách a zároveň si pestuje lásku k pohybu. Sedačka je vybavená i podložkou na koleno, čo umožňuje deťom odrážanie sa jednou nohou - rovnako ako na kolobežke.  Navyše kolieska odrážadla Bobby Car majú veľmi tiché pneumatiky, ktoré skvele sedia na rôznych cestných povrchoch. Z vášho drobca sa razom stane malý cestný pirát.

Vlastnosti

  • nosnosť 50 kg
  • konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
  • vhodné od 12 mesiacov
  • chránené proti prevráteniu
  • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • špeciálny UV filter na ochranu farieb
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • kvalitný nemecký výrobok

Prívesný vozík hranatý BIG šedý k odrážadlám New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Prívesný vozík BIG Bobby Caddy je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic, Scooter, Neo a Next. Prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a je vyhotovený v šedo-zelenej farebnej kombinácii. Kvalitná konštrukcia a robustné vyhotovenie tohto hranatého prívesného vozíka značky BIG zaručujú jeho vysokú nosnosť - až 25 kg. Vďaka tomu môže dieťa  v prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť svojho štvornohého priateľa. Zadná stena vozíka sa dá otvárať, ako na skutočnom vozíku, a preto táto skvelá hračka spraví z každého dieťaťa skúseného šoféra. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. 

Povrch prívesného vozíka je chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu vozíka Bobby Caddy a jeho bezpečnosť voči deťom.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné, ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,3 kg
Nosnosť50 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha