Set odrážadlo autíčko Royal Blue BIG New Bobby Car modré a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Set odrážadlo autíčko Royal New Bobby Car a prívesný vozík pripraví všetkým deťom a najmä chlapcom od 12 mesiacov veľa zábavy a radostných chvíľ. Kvalitné odrážadlo s príslušenstvom môžete získať za akciovú cenu, takže ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky v sete pochádzajú od nemeckého výrobcu BIG, ktorý vyrába pevné, odolné hračky s nezameniteľným dizajnom a funkčnosťou. 

Odrážadlo autíčko Royal blue BIG New Bobby Car s klaksónom a gumené kolesá od 12 mesiacov modré

Detské odrážadlo Royal Blue New Bobby Car je vynikajúce odrážadlo, vhodné pre všetky deti, najmä chlapcov od 12 mesiacov. Odrážadlo je vyhotovené v atraktívnej modrej farbe, ktorá ohromí každého malého pretekára. Odrážadlo v podobe autíčka má nosnosť až 50 kg a za volantom skrýva tajnú priehradku, do ktorej si dieťa môže odložiť drobnosti. Odrážadlo pre chlapcov je vybavené funkčným klaksónom, vďaka čomu sa svojim dizajnom približuje reálnemu autu. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách a zároveň si pestuje lásku k pohybu. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Kolieska odrážadla Bobby Car majú tiché a protišmykové pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Autíčko je vyrábané unikátnou technológiou Blow Molding, vďaka ktorej je veľmi pevné, odolné a vďaka UV filtru si zachová krásne farby aj po dlhom používaní.

Vlastnosti

 • odrážadlo v podobe autíčka
 • funkčný klaksón
 • tajná priehradka na drobnosti
 • nosnosť 50 kg
 • konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • podložka na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok

Prívesný vozík k odrážadlám BIG modrý od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, ClassicNext. Oblý prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a jeho rozmery sú 50*29*24 cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v tomto prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť malého kamaráta. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. Mäkké kolieska zaisťujú tichú a komfortnú jazdu.

Modrá farba detského prívesného vozíka je chránená UV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu prívesného vozíka Bobby Car Trailer a jeho bezpečnosť voči deťom. Všetky hrany vozíka sú oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Farba vozíka je neutrálna, rovnako vhodná pre dievčatká ako aj pre chlapcov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné