Set odrážadlo autíčko Little Star BIG Bobby Car Classic tyrkysové a prívesný vozík od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Little Star BIG Bobby Car a prívesný vozík je skvelá sada hračiek pre chlapcov aj dievčatká od 12 mesiacov, ktoré by sa rady preháňali na vlastnom odrážadle s vozíkom. Výhodný set hračiek ponúkame za zníženú cenu, vďaka čomu ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Moderné hračky od nemeckého výrobcku BIG  s krásnym dizajnom a prvotriednym vyhotovením spolu pekne ladia a zabavia deti na naozaj dlhý čas.

Odrážadlo autíčko Little Star Big Bobby Car Classic s klaksónom od 12 mesiacov tyrkysové

Odrážadlo autíčko Little Star Big Bobby Car je kvalitné  detské odrážadlo vyhotovené v tyrkysovej farbe s vyobrazeným motívom hviezdičiek, ktoré zaujmú každé dieťa, chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov. Toto výborné odrážadlo sa pýši nosnosťou až 50 kg. Vaši nezbedníci si môžu na tomto modernom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Vlastnosti

 • štýlové detské autíčko s pretekárskym dizajnom
 • má funkčný klaksón
 • je plne prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok

Prívesný vozík BIG modrý k odrážadlám New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Prívesný vozík BIG je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic, Scooter, Neo a Next. Oblý prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a jeho rozmery sú 50*25*30 cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v tomto prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť malého kamaráta. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. Mäkké kolieska zaisťujú tichú a komfortnú jazdu.

Modrá farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu prívesného vozíka Bobby Car Trailer a jeho bezpečnosť voči deťom. Všetky hrany vozíka sú oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha