Popis produktu

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market s kuchynkou Food Corner Reštaurácia s hamburgerom od francúzskeho Smoby spolu tvoria skvelú kombináciu hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na profesie. Hračky spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v detskej izbičke kreatívnu a veselú atmosféru. Deti sa zahrajú na povolanie obchodníkov a kuchárov, učia sa pripraviť svojim zákazníkom chutný hamburger a zároveň predávajú v obchodíku zdravé potraviny. Pri hre so súrodencami a kamarátmi si zlepšujú komunikačné schopnosti, logické myslenie a takisto si ľahšie vytvárajú sociálne väzby.

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačom cereálií a elektronický skener s 43 doplnkami

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný obchodík, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Obchod v krásnom hnedo-zelenom vyhotovení je replikou skutočného obchodu s ovocím a zeleninou, pričom ponúka deťom skvelé herné príležitosti. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene pobaví malých obchodníkov a pri vážení tovaru sa spoľahnú na mechanickú váhu. Zákazníci budú môcť zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou, pričom využijú platobný terminál, odkiaľ môžu vziať aj pokladničný doklad a skontrolovať celkovú sumu tovaru. Fresh Market je vybavený aj mikrofónom a elektronickým skenerom, ktorý pri skenovaní tovaru dokáže vydávať zvuky a svieti.

V obchodíku sú aj praktické hodiny, ktoré sú umiestnené nad kávovarom a vedľa nich sa nachádza oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa svojich otváracích hodín. Pod hodinami je umiestnený mechanický dávkovač cereálií s boxom. BIO obchod ponúka deťom sadu 43 doplnkov, medzi ktorými sú aj krabice s cestovinou, cereáliami, sušienkami, mliekom, rôzne druhy ovocia a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankoviek, mincí, skener, košík a platobná karta. Rozmery BIO obchodíka sú 70*60*90 cm, pričom jeho celková výška je 90 cm. Elektronický modul funguje na batérie typu 1 x LR54 (súčasťou balenia) a 2 x LR03/AAA (nie je súčasťou balenia).

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner Smoby obojstranná s terminálom a dávkovačom nápojov 29 doplnkov

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner od francúzskeho výrobcu Smoby poteší každé dieťa už od 3 rokov. Reštaurácia je vyhotovená z pevných a odolných plastov, pýši sa nadčasovým dizajnom v kombinácii šedej a béžovej. Umožňuje kuchárom a zákazníkom prístup zo všetkých strán, delí sa na reštauračnú a kuchynskú časť. Jej súčasťou je sada 29 doplnkov, medzi ktorými je hamburger, ktorý sa dieťa naučí samé poskladať, panvica s otočnou funkciou, príbory, tanierik, poháriky, fľaška s kečupom a majonézou, podnos, vidlička, obracačka a nôž, hranolky, kôš do fritézy, palacinka, čítačka kariet, platobná karta a pokladničné doklady. 

Kuchynská časť je vybavená chladničkou, sporákom a varnou doskou s otočnými gombíkmi, drezom s kohútikom, kávovarom a fritézou, v ktorej sa malí šéfkuchári a šéfkuchárky naučia pripravovať chutné hranolky. Pri varení sa môžu spoľahnúť na dostatok úložného miesta. Nad kávovarom sa nachádza replika kalkulačky, ktorá poslúži na spočítanie objednávky. Reštauračná časť je tvorená vyvýšeným pultom, z ktorého si zákazníci prevezmú objednávku, pričom sa môžu obslúžiť nápojom z dávkovača, do ktorého si položia pripravený pohár.

Pod výdajným automatom sa nachádza objednávkový terminál, pomocou ktorého si deti vyberú z dennej ponuky jedál a nápojov. Pri platení sa spoľahnú na platobnú kartu, ktorú vložia do platobného terminálu a z druhej strany si vezmú pokladničný doklad. Obed si môžu vychutnať z bočnej strany v predĺženej časti kuchynského pultu. Priamo pod nimi sa nachádza aj odpadkový kôš, do ktorého odložia zvyšky jedál. V prednej časti reštaurácie sú na spodnej poličke uvedené otváracie hodiny. Reštaurácia s kuchynkou má celkové rozmery 63*39*96 cm, pričom výška pracovného pultu je 49 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia49*24*70 cm
Celková dĺžka70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,7 kg
NoteBattery: 1 x LR54 (included) + 2 x LR03/AAA (not included)
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.