Set obchod s chladiacim boxom Fresh City Market Smoby s elektronickou pokladňou a kuchynka CookMaster s ľadom a opečenými potravinami

Popis produktu

Obchod s chladiacim boxom Fresh City Market s elektronickou pokladňou a kuchynka CookMaster s ľadom a opečenými potravinami je nádherná sada hračiek pre deti už od 3 rokov. Sadu ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Hračky v sete spolu krásne ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa hry na povolanie obchodníkov, kuchárov a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky Smoby už roky prináša deťom najvyššiu kvalitu a špičkový dizajn hračiek.

Obchod s chladiacim boxom Fresh City Market Smoby s elektronickou pokladňou, skenerom a 34 doplnkov

Obchod s chladiacim boxom City Market je nadčasová hračka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Malí obchodníci sa potešia nielen modernému dizajnu obchodíku, ale taktiež aj jeho funkciám a doplnkom. Obchodík je zhotovený v krásnych farebných odtieňoch tyrkysovej, sivej a zelenej farby, ktoré mu dávajú originálny vzhľad a bude výborným doplnkom do každej detskej izby. Obchod pre deti Smoby má pokladňu s funkčnou kalkulačkou a elektronický skener tovaru, ktorý po svieti a vydáva zvuk. Je malou replikou skutočného obchodu s množstvom tovaru, medzi ktorým si deti nájdu rôzne krabice s potravinami, a v originálnom chladiacom boxe si odložia obľúbené mrazené potraviny. Ďalší sortiment si deti vyložia do regálov nad pultom aj v bočných častiach obchodu. 

Hodnota tovaru sa dá spočítať priamo na kalkulačke pokladne a následne sa zobrazí na displeji. Mince i bankovky majú svoje miesto v integrovanej kase na pokladničnom pulte. Hrou na obchod sa deti zoznamujú s princípom počítania a učia sa pochopiť hodnotu peňazí. Pri nákupe si deti tovar vkladajú do nákupného vozíka na kolieskach. Spolu sa v detskom obchode nachádza až 34 doplnkov. Obchodík je vybavený taktiež mikrofónom a praktickými hodinami, ktoré sú umiestnené nad predajnou plochou a vedľa hodín je oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa otváracích hodín.

Kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom, opečenými potravinami a 36 doplnkami zelená

Elektronická kuchynka CookMaster Verte je špičková kuchynka pre všetky deti už od 3 rokov. Je vyhotovená v krásnych farbách sviežej zelenej farby v kombináciou s bielou kuchynskou doskou a striebornými detailmi. Kuchynka má zabudovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky pri varení. Je to ideálna kuchynka do detskej izby. Dá sa rozložiť na menšiu alebo väčšiu verziu s jedálenským pultom. Táto úžasná kuchynka zabezpečí vašim ratolestiam dlhé hodiny strávené hrou v kreatívnom prostredí s množstvom realistických kuchynských doplnkov.  Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú.

Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáka sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric, ako pri zapaľovaní.  Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami. Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov. Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. 

Francúzsky renomovaný výrobca Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych hračiek. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*39*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka49 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,2 kg
NoteBattery: 1 x LR57, 1 x CR2032 included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.