Set obchod Bio Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a vysávač elektronický so žehliacou doskou a žehličkou

Popis produktu

Obchod Bio Ovocie-Zelenina a elektronický vysávač so žehliacou doskou a žehličkou predstavujú vynikajúcu súpravu hračiek, s ktorou sa zabavia všetky deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia deťom dlhé roky. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú hry na povolanie obchodníkov a naučia sa pomáhať rodičom pri upratovaní. Vďaka originálnym doplnkom získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si jazykové a komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Obchod Bio Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačom cereálií a elektronický skener so 43 doplnkami

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market od francúzskeho výrobcu Smoby prestavuje skvelú voľbu pre deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene poteší malých obchodníkov a pri vážení tovaru sa spoľahnú na mechanickú váhu. Zákazníci budú môcť zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou, pričom využijú platobný terminál, odkiaľ môžu vziať aj pokladničný doklad a skontrolovať celkovú sumu tovaru. Fresh Market je vybavený aj hodinami, mikrofónom a elektronickým skenerom, ktorý pri skenovaní tovaru dokáže vydávať zvuky a svieti.

Súčasťou obchoda je mechanický dávkovač cereálií s boxom, z ktorého predavači dokážu zákazníkom nasypať presne odmerané množstvo cereálii do dózy. BIO obchod ponúka deťom sadu 43 doplnkov, medzi ktorými sú aj krabice s cestovinou, cereáliami, sušienkami, mliekom, rôzne druhy ovocia a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankoviek a mincí, skener a platobná karta. Každý nákup si dieťa odnesie v praktickom košíku. Celý sortiment si malý obchodník môže vystaviť a poukladať na poličky, na ktorých sú uvedené ceny produktov. Rozmery obchodíka sú 70*60*90 cm. Elektronický modul funguje na 2 batérie LR03/AAA (nie sú súčasťou balenia).

Vysávač tyčový elektronický Rowenta Air Force Vacuum Cleaner Smoby s reálnym zvukom a svetlom s guličkami

Vysávač Rowenta Air Force Vacuum Cleaner od francúzskeho Smoby je skvelá hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa môžu tešiť na zábavné vysávanie prachu a nečistôt vo svojej izbičke. Tyčový vysávač pre deti vydáva zvuky a svieti, vďaka čomu pôsobí veľmi realisticky. Je vyhotovený v elegantnej šedo-tyrkysovej farebnej kombinácii, deti sa s ním zahrajú na dospelých a hravou formou získavajú pocit zodpovednosti a správne návyky pri upratovaní. Hra s vysávačom je maximálne bezpečná, pri jeho výrobe sa použili kvalitné a odolné plasty s oblými hranami. Dĺžku vysávača si môže dieťa prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Pri zapnutí vysávača LED kontrolka upozorňuje na to, že je vysávač zapnutý a deti sa môžu tešiť na zvuk vysávania. Nádoba na prach sa dá po skončení otvoriť a vyprázdniť - súčasťou sú aj guličky, ktoré vytvárajú pri hre ešte realistickejší zážitok. Svojimi rozmermi 75*15*8 cm a nízkou váhou je vhodnou hračkou pre deti, ktoré chcú doma pomáhať. Učia sa zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si svoje motorické a pohybové zručnosti. Detský vysávač funguje ako replika skutočného vysávača, nemá žiadnu saciu schopnosť. Elektronický modul sa napája 3 batériami LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Žehliaca doska so žehličkou Ironing Board Steam Iron Smoby s vešiakmi a 9 doplnkami

Žehliaca doska so žehličkou Ironing Board predstavuje vynikajúcu sadu pomôcok na žehlenie pre malých domácich pomocníkov od 3 rokov. Doska na žehlenie upúta dieťa na prvý pohľad, vyzerá skutočne realisticky. Má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Je vyhotovená v jemnom tyrkysovo-šedom vyhotovení, takže ozdobí každú detskú izbičku. Povrch žehliacej dosky je ozdobený originálnym motívom, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*23*49 cm, výška plochy na žehlenie je 49 cm. Žehliaca doska má aj podstavec na položenie žehličky, ktorý imituje parnú nádobu.

Detská doska na žehlenie je pevná a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Súčasťou žehliacej výbavy je aj žehlička, 2 vešiaky pre zavesenie vyžehlenej bielizne a 4 štipčeky. Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička je v jemnej tyrkysovej farbe, vďaka čomu spolu krásne ladia. Detská žehlička je replikou skutočnej, a preto si malí pomocníci môžu regulovať aj potrebnú teplotu pre žehlenie, pričom ich zaujme gombík s mechanickým zvukom cri-cric.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Celková dĺžka60 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,11 kg
NoteBattery: 2 x LR03 not included
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.