Set obchod Bio Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby a vozík s vysokotlakovým čističom a elektronický čistič okien

Popis produktu

Obchod Bio Ovocie-Zelenina a vozík s vysokotlakovým čističom a elektronický čistič okien spolu tvoria vynikajúcu sadu hračiek, s ktorou sa zabavia všetky deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia deťom dlhé roky. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú hry na povolanie obchodníkov, predavačov a upratovačov. Vďaka originálnym doplnkom získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si jazykové a komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Obchod Bio Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačom cereálií a elektronický skener so 43 doplnkami

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market od francúzskeho výrobcu Smoby prestavuje skvelú voľbu pre deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene poteší malých obchodníkov a pri vážení tovaru sa spoľahnú na mechanickú váhu. Zákazníci budú môcť zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou, pričom využijú platobný terminál, odkiaľ môžu vziať aj pokladničný doklad a skontrolovať celkovú sumu tovaru. Fresh Market je vybavený aj hodinami, mikrofónom a elektronickým skenerom, ktorý pri skenovaní tovaru dokáže vydávať zvuky a svieti.

Súčasťou obchoda je mechanický dávkovač cereálií s boxom, z ktorého predavači dokážu zákazníkom nasypať presne odmerané množstvo cereálii do dózy. BIO obchod ponúka deťom sadu 43 doplnkov, medzi ktorými sú aj krabice s cestovinou, cereáliami, sušienkami, mliekom, rôzne druhy ovocia a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankoviek a mincí, skener a platobná karta. Každý nákup si dieťa odnesie v praktickom košíku. Celý sortiment si malý obchodník môže vystaviť a poukladať na poličky, na ktorých sú uvedené ceny produktov. Rozmery obchodíka sú 70*60*90 cm. Elektronický modul funguje na 2 batérie LR03/AAA (nie sú súčasťou balenia).

Vozík s vysokotlakovým čističom Kärcher High Pressure Trolley K4 Smoby s napojením na hadicu s vodou

Vozík s vysokotlakovým čističom Kärcher od francúzskeho Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolania a pomáhajú svojim rodičom v domácnosti. Detský vozík bol vyrobený ako replika skutočného vozíka s vysokotlakovým čističom K4 od značky Kärcher. Vysokotlakový čistič umožňuje pripojenie na záhradnú hadicu, dajú sa na ňom nastaviť 2 pozície tlaku a dieťa sa môže smelo pustiť do čistenia záhrady, dvora, terasy alebo si ním očistí svoje obľúbené hračky. Vozík je vybavený 2 kolieskami, takže sa s ním ľahko manipuluje a dieťa si ho kedykoľvek dokáže premiestniť na potrebné miesto.

Originálne žlto-čierne farebné vyhotovenie s označením značky Kärcher je vyrobené z odolných plastových materiálov so zaoblenými hranami. Rukoväť je plne prispôsobená malým detským rúčkam. Dieťa vďaka tejto skvelej hračke získava správne návyky pri upratovaní a čistení, asistuje svojim rodičom pri údržbe okolo domu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, približuje sa svetu dospelých a získava istý pocit zodpovednosti. Hrou s detskými pracovnými nástrojmi získava sebavedomie, rozvíja si aj logické myslenie. Rozmery produktu sú 20*19*40 cm.

Čistič okien elektronický Kärcher Windows Cleaner WV6 Smoby so zvukom a svetlom

Čistič okien pre deti Kärcher Windows Cleaner WV6 od francúzskeho Smoby je vynikajúca hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady pomáhajú svojim rodičom v domácnosti. Elektronický čistič okien je nádherná replika skutočného čističa na okná, deťom prinesie realistické zážitky. Je vybavený elektronickým modulom, vďaka čomu dokáže svietiť a vydáva zvuky. Nádherné žlto-čierne farebné vyhotovenie s označením značky Kärcher je vyrobené z prvotriednych plastových materiálov so zaoblenými hranami. Rukoväť je plne prispôsobená malým detským rúčkam.

Detský čistič okien sa aktivuje stlačením tlačidla a LED svetlo upozorní dieťa, že je čistič zapnutý. Počas prevádzky vydáva realistický zvuk ako pri bežnej prevádzke, takže sa dieťa výborne zabaví a hravým spôsobom získava správne návyky pri upratovaní a čistení. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, približuje sa svetu dospelých a získava istý pocit zodpovednosti. Hrou s detskými pracovnými nástrojmi získava sebavedomie, učí sa, načo slúžia jednotlivé zariadenia v domácnosti a rozvíja si aj logické myslenie. Elektronický čistič okien funguje na 2 batérie typu LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Celková dĺžka60 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,11 kg
NoteBattery: 2 x LR03 not included
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.