Set prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby a prebaľovacia podložka so setom na prebaľovanie

Popis produktu

Set hračiek opatrovateľský stolík pre bábiku Baby Nurse a podložka na prebaľovanie od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna súprava hračiek, ktoré si zamiluje každé dievčatko. Set vhodný od 3 rokov je zložený z opatrovateľského centra pre bábiku a z podložky na prebaľovanie so setom doplnkov. Tieto hračky sa vzájomne farebne ako aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak nádhernú súpravu, z ktorej bude mať radosť každá malá slečna. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa.

Set hračiek na prebaľovanie je zároveň cenovo výhodný.  Hračky výrobcu Smoby sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, zdravotnou neškodnosťou a sú držiteľmi mnohých ocenení za funkčnosť a dizajn, ako aj držiteľmi európskych certifikátov kvality. Každá hračka Smoby je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie normy kvality a odolnosti. Set prebaľovacieho stolíka a podložky na prebaľovanie so setom doplnkov sa perfektne dopĺňa a poskytne vašej slečne veľa herných podnetov pri starostlivosti o bábiku.

Prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby

Smoby detský opatrovací stolík pre bábiku Baby Nurse je prevedený v krásnom tvare srdiečka. Je to unikátna detská hračka s dvoma poschodiami. Prebaľovací stolík je prevedený v krásnej kombinácii bielej a ružovej farby s kvetinkami a srdiečkami. V dolnej časti je miesto na odkladanie doplnkov a pomôcok pre dievčatko a jej bábiku. Set obsahuje stoličku na kŕmenie, prebaľovací pult, vaničku na kúpanie, sprchu, tanierik s lyžičkou a fľašku na kŕmenie. Stolík je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Opatrovateľský stolík pre bábiku má mnoho úložného priestoru- poličku na odkladanie šiat, uterák, 2 poličky na potraviny pre bábiku. Je to krásna a jedinečná hračka pre dievčatko. Stolík pre bábiku je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je zároveň príjemný a zamatový na dotyk.

Prebaľovacia podložka Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku so setom na prebaľovanie svetloružová

Smoby detská podložka na prebaľovanie bábiky Baby Nurse je určená pre deti od 3 rokov. Set na prebaľovanie je vhodný pre bábiky do 42 cm. Na mäkkej a jemnej podložke môže dievčatko svoju bábiku prebaľovať, ale aj ukladať k spánku. K podložke patria doplnky na kúpanie a ošetrenie bábiky. Na záver sa podložka preloží na dve polovice a za ušká nesie ako taška. Rozmery podložky na prebaľovanie sú 30*21*9 cm.

Podložka na prebaľovanie je prevedená v peknej ružovej v kombinácii s bielou a modrou farbou. K doplnkom setu patrí aj kefa, olejček, plienka a rukavica. Všetko čo malá mamička na prebaľovaní svojej bábiky potrebuje. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Vďaka setu prebaľovacej podložky s opatrovateľským stolíkom pre bábiku získa vaša slečna množstvo nových hračiek pre kompletnú starostlivosť o bábiku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozmery balenia49*19*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,28 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné