Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Deti sa potrebujú hrať s hračkami, ktoré im dajú niečo viac. Set školská magnetická tabuľa Smoby s nastaviteľnou výškou a drevené magnetky od značky Janod je moderný set kvalitných hračiek pre deti od 3 rokov. Set hračiek za zvýhodnenú cenu pomôže deťom s rozvojom ich kreativity, predstavivosti a fantázie. Rodičia zároveň ušetria pri nákupe a budú sa taktiež tešiť z vysokej kvality hračiek od popredných značiek. Hračky v sete spolu ladia a tvoria krásny doplnok do detskej izbičky. S hračkami sa môže zahrať viacero detí, súrodenci aj kamaráti.

Školská tabuľa na hranie magnetická Smoby obojstranná, polohovateľná so skrinkou a 80 doplnkami modrá

Magnetická tabuľa od francúzskej spoločnosti Smoby je kvalitná a moderná obojstranná tabuľa pre deti od 3 rokov, s možnosťou nastavenia výšky. Detská magnetická tabuľa je vyrobená z kvalitného, odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, produkt má navyše rôzne certifikáty odolnosti a kvality. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou, alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je priestranná priehradka na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Tabuľa pre deti rastie spolu s vašim dieťaťom. Nožičky podstavca sú výškovo nastaviteľné do 5 pozícií od 80 do 125 cm.

Detská školská tabuľa disponuje až 80 doplnkami, medzi ktorými sa nachádzajú magnetické písmenká, čísla, znaky, pero, farebné kriedy a špongia. Deti si pri hre s magnetickou tabuľou cvičia a rozvíjajú predstavivosť, fantáziu a môžu si kresliť krásne obrázky. Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa praktický poskladať na malý rozmer, vďaka čomu sa zmestí kamkoľvek. Rozmery produktu sú 63*63*125 cm.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá stojí za dizajnom kvalitných detských hračiek s dlhoročnou tradíciou. Hračky od Smoby sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Drevené magnetky Garden Magnets Janod 24 ks od 2 rokov

Detské magnetky s tématikou záhrady sú krásne magnetky, vhodné pre deti od 2 do 5 rokov. V balení je spolu 24 magnetov, každý má rozmer 6*6 cm, sú vyrobené z kvalitného dreva. Detské magnety rozvíjajú fantáziu detí, deti si z nich môžu poskladať vlastný príbeh. Pomocou magnetov môžete deti učiť názvy zvieratiek a predmetov. Manipuláciou s magnetkami sa rozvíja jemná detská motorika, tiež priestorová predstavivosť. Magnetky pre deti sa dajú využiť aj v škole, pri jednoduchých počtoch na matematike. Je to nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám.

Drevené magnetky Farm Magnets Janod 24 ks od 2 rokov

Detské magnetky s tematikou z prostredia farmy sú krásne magnetky, vhodné pre všetky deti od 2 do 5 rokov. V balení je spolu 24 magnetov, každý má rozmer 8*6 cm, sú vyrobené z kvalitného dreva. Detské magnety rozvíjajú fantáziu detí, deti si z nich môžu poskladať vlastný príbeh. Pomocou magnetov môžete deti učiť názvy zvieratiek a predmetov. Manipuláciou s magnetkami sa rozvíja jemná detská motorika, tiež priestorová predstavivosť.

Magnetky pre deti sa dajú využiť aj v škole, pri jednoduchých počtoch na matematike. Je to nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov. Súprava detských magnetiek prichádza v praktickom balení s uškom na zavesenie.

Francúzska značka Janod prináša deťom originálne drevené hračky, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, takže sa vaše dieťa môže bez obáv hrať.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška80 - 125 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,45 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...