Set lekársky vozík Smoby so zvukom, tlakomerom a elektronická kuchynka Cheftronic Tefal so zvukmi a svetlom a 21 doplnkov

Popis produktu

Set hračiek lekársky vozík a kuchynka sú dokonalá súprava pre malých lekárov a kuchárov. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Detský lekársky vozík aj kuchynka na hranie majú veľké množstvo doplnkov, preto sú zárukou realistických hier, ktoré deti milujú. Hračky v tomto sete ponúkajú naozaj široké spektrum hier, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa aj veľa naučiť. Učia sa o tom, ako pomáhať druhým, ako sa o nich postarať. Práve kvôli širokému využitiu nesmú tieto hračky chýbať ani vo výbave vášho dieťatka.

Detský lekársky vozík Smoby so zvukom, tlakomerom a 12 doplnkami

Smoby zvukový lekársky vozík s tlakomerom je perfektný darček pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú na doktorov a lekárov. Detský vozík pre malých doktorov je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je jemný na dotyk. Všetky hrany tejto u detí obľúbenej hračky sú zaoblené, a preto je pre hru detí maximálne bezpečný. Detský doktorský vozík stojí na dvoch kolieskach a malý lekár si ho ľahko presunie kdekoľvek, kde ho potrebujú jeho pacienti. Vozík má červeno-bielu farbu, čím sa približuje ešte viac k svojmu originálu. Lekársky vozík funguje na batérie a obsahuje bohatú výbavu, ktorú tvorí celkom až 12 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad injekcia, lieky, nožničky, obväzy, ale aj tlakomer, EKG a RGT s množstvom svetelných a zvukových efektov.

Lekársky vozík od francúzskeho výrobcu Smoby podlieha najprísnejším európskym štandardom. Jeho rozmery sú 33*32*60 cm, pričom celková výška je 60 cm. Elektronický vozík pre malých doktorov je zábavná a zároveň vzdelávacia hračka, ktorá poteší dievčatá i chlapcov od 3 rokov. S touto hračkou sa vaše dieťa môže hrať dlhé hodiny, no okrem zábavy sa dieťa aj priučí rôznym medicínskym znalostiam, naučí sa, čo robiť v prípade úrazu a ako podať prvú pomoc.

Detská kuchynka Cheftronic Tefal Smoby elektronická so zvukmi a 21 doplnkami

Smoby detská elektronická kuchynka Tefal Cheftronic je prevedená v krásnej a trendovej kombinácii červenej, bielej a šedej farby. Kuchynka so svetlom a zvukom je elektronická na 3 x AA/LR6 batérie, so všetkým čo potrebuje dieťa k šéfovaniu vo svoje prvej kuchynke. Kuchynka pre deti  vydáva rôzne druhy zvukov a efektov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je dostatočne veľká a vhodná na hru pre jedno i viac detí.  Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých.

Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Detská kuchynka Smoby obsahuje množstvo doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Detská kuchynka obsahuje snímateľný drez na umývanie riadu. Pod drezom je polička na ukladanie riadu a potravín. Kuchynka pre deti je vybavená aj elektrickým sporákom s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri smažení a varení. 

Pracovná doska je s odkvapkávačom na riad. Sporák ma digitálne hodiny a rúra ukazuje teplotu počas pečenia a svieti.  Nad sporákom je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať ako sa pečie jedlo položené na mriežke. Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo, a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka pre deti Smoby má spolu 21 doplnkov. Patria k nim riady, príbor, hrnce a rôzne potraviny. Výška pracovnej dosky detskej kuchynky je 31 cm. Rozmery kuchynky sú 47*29*62 cm.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Vozík pre lekárov a kuchynka spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili o povolaniach lekárov aj kuchárov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*40*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia45*14*57 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,10 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné