Set lekársky vozík Smoby zvukový s tlakomerom a elektronická kuchynka Cook'Tronic Tefal so zvukmi a svetlom

Popis produktu

Set hračiek lekársky vozík a kuchynka sú dokonalá súprava pre malých lekárov a kuchárov. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Detský lekársky vozík aj kuchynka na hranie majú veľké množstvo doplnkov, preto sú zárukou realistických hier, ktoré deti milujú. Hračky v tomto sete ponúkajú naozaj široké spektrum hier, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa aj veľa naučiť. Učia sa o tom, ako pomáhať druhým, ako sa o nich postarať. Práve kvôli širokému využitiu nesmú tieto hračky chýbať ani vo výbave vášho dieťatka.

Detský lekársky vozík Smoby zvukový s tlakomerom a 12 doplnkami

Smoby zvukový lekársky vozík s tlakomerom je vhodným darčekom pre malého lekára. Vyrobený je z odolného a kvalitného plastu, ktorý je navyše zaoblený a bezpečnejší. Vozík stojí na dvoch kolieskach. Prevedený je v lekárskych farbách červenej a bielej farebnej kombinácie. Lekársky vozík funguje na baterky a obsahuje bohatú výbavu – 12 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad injekcie, lieky, nožničky, obväzy, ale aj EKG a RGT s množstvom svetelných a zvukových efektov.

Lekársky vozík s tlakomerom od francúzskeho výrobcu Smoby podlieha najprísnejším európskym štandardom. Jeho výška je 53 cm, široký je 33 m a hrubý 32 cm. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. S touto hračkou sa vaše dieťa môže hrať dlhé hodiny, no okrem zábavy sa dieťa aj priučí rôznym medicínskym znalostiam, naučí sa, čo robiť v prípade úrazu a ako podať prvú pomoc.

Kuchynka pre deti Tefal Cook'Tronic Smoby elektronická so zvukmi a svetlom červená

Smoby detská kuchynka Cook´Tronic Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii sýtej červenej a tmavošedej farby. Kuchynka pre deti je elektrická a vydáva až 7 druhov zvukov. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov

Detská kuchynka Smoby je dizajnovo vyvinutá s množstvom doplnkov a detailov. Kuchynka má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Detská kuchynka Cook´Tronic Tefal je vysoká 86 cm, široká 56 cm a má hĺbku 27 cm. Výška pracovnej dosky je 48 cm. Varná doska detskej kuchynky vydáva realistické zvuky ako pri varení, pečení, bublaní, dusení, smažení a pritom tiež svieti ako ozajstná varná doska. Vydáva aj zvuky horiaceho plameňa, zvuk pri otváraní dvierok na rúre, zvuk pri rozsvietení svetla na rúre na pečenie.

V spodnej časti má rúru na pečenie, kde si dieťa uloží plech alebo hrniec. Kuchynka pre deti Smoby je vybavená 17 doplnkami ako 2 taniere, 2 poháre, 2 panvice, naberačku, 2 vidličky, 2 nože, 2 lyžičky a 3 škatule potravín. Z jednej strany sporáku je veľký drez na umývanie riadu a z druhej strany sporáka je jedálenský pult. Nad sporákom je moderný digestor so zaveseným príborom a po oboch stranách sú poličky na ukladanie potravín a riadov. Pre mnohé zvuky, svetlá a funkcie deti majú z tejto kuchynky veľkú radosť. Kuchynka funguje na 4 batérie AA/LR6.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Vozík pre lekárov a kuchynka na hranie spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili o povolaniach lekárov a kuchárov, ktoré sú veľmi dôležité.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia40*14*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,00 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.