Set lekársky vozík Smoby s tlakomerom a kuchynka s pultom a doplnkami

Popis produktu

Set hračiek lekársky vozík s tlakomerom a kuchynka s pultom a doplnkami, je krásny set hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a lekárov. Cenovo zvýhodnený set hračiek predstavuje perfektnú šancu pre rodičov zaobstarať svojim deťom jedinečné hračky za akciovú cenu. Hračky od Smoby a Écoiffier sa vyznačujú jedinečným francúzskym dizajnom, kvalitným vyhotovením, rozvíjajú u detí schopnosti a zručnosti. Set hračiek sa hodí do každej detskej izbičky a môže sa s ním zahrať aj viac detí, súrodenci a kamaráti. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť a prekvapiť svoje dieťa moderným setom hračiek.

Detský lekársky vozík Smoby zvukový s tlakomerom a 12 doplnkami

Smoby zvukový lekársky vozík s tlakomerom je vhodným darčekom pre malého lekára. Vyrobený je z odolného a kvalitného plastu, ktorý je navyše zaoblený a bezpečnejší. Vozík stojí na dvoch kolieskach. Prevedený je v lekárskych farbách červenej a bielej farebnej kombinácie. Lekársky vozík funguje na baterky a obsahuje bohatú výbavu – 12 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad injekcie, lieky, nožničky, obväzy, ale aj EKG a RGT s množstvom svetelných a zvukových efektov.

Lekársky vozík s tlakomerom od francúzskeho výrobcu Smoby podlieha najprísnejším európskym štandardom. Jeho rozmery sú 33*32*60 cm, pričom celková výška je 60 cm. Elektronický vozík pre malých doktorov je zábavná a zároveň vzdelávacia hračka, s ktorou sa vaše dieťa môže hrať dlhé hodiny, no okrem zábavy sa dieťa aj priučí rôznym medicínskym znalostiam, naučí sa, čo robiť v prípade úrazu a ako podať prvú pomoc.

Detská kuchynka 100% Chef Pro Cook Écoiffier s pultom od 18 mesiacov s 15 doplnkami červená

Kuchynka pre deti 100% Chef Écoiffier je detská kuchynka prevedená v moderných farbách. Je vyrobená v červeno-zeleno-striebornom farebnom prevedení v kombinácii s bielymi doplnkami. Je moderných tvarov a jej výška je 75,5 cm, šírka 56 cm a hĺbka 28,5 cm. Je to krásna a veľká kuchynka pre dieťa od 18 mesiacov. Kuchynka pre deti obsahuje spolu až 15 doplnkov. K doplnkom patria potraviny a riady, príbory, soľnička a mnoho ďalších, ktoré túto kuchynkou robia jedinečnou. Deti hru s kuchynkou milujú. Je to forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú dospelých.

Dvere na rúre sú otvárateľné a nad sporákom je digestor s hodinami a príborom. Vedľa detskej kuchynky je pracovná doska s poličkou. S kuchynkou pre deti sa vyhrá jedno ale aj viac detí naraz. Ich spoločná hra rozširuje formu spoločenského správania a komunikácie. Je veľmi obľúbená kuchynka a jej dynamická farebná kombinácia z nej robí hviezdu medzi kuchynkami. Rozmery detskej kuchynky sú 56*28,5*75,5 cm. Écoiffier je francúzska firma, ktorá vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vyznačujú sa originálnym dizajnom a vysokou kvalitou za primeranú cenu. 

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia40*14*53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,00 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha