Set lekársky vozík elektronický Medical Smoby a vanička s bábikou a doplnkami

Popis produktu

Máte doma detičky a hľadáte pre ne pekné darčeky za rozumnú cenu? Set hračiek, lekársky vozík elektronický Smoby a vanička s bábikou a doplnkami, je obľúbený set hračiek pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov, ktoré s ním zažijú veľa hodín kvalitnej zábavy. Zvýhodnený set hračiek poteší rodičov výbornou cenou a deti sa budú radovať z nových, krásnych hračiek. S hračkami v sete sa zahrajú aj viaceré deti, súrodenci aj kamaráti a zároveň im pomôžu s rozvojom fantázie, predstavivosti a jemnej motoriky. Set pekných hračiek od Smoby a Écoiffier sa hodí do každej detskej izby.

Lekársky vozík pre deti Medical Smoby elektronický s modrým kufríkom a 16 doplnkami

Lekársky vozík pre deti Medical poteší dievčatá i chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na doktora. Vozík s prístrojom EKG a modrým kufríkom pre detských lekárov s množstvom náčinia je prevedený v kombinácii farieb červenej a bielej, čím sa približuje ešte viac k svojmu originálu. Lekársky vozík funguje na 2 batérie typu AA/LR6, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie EKG prístroja, ktorým malí doktori merajú svojim pacientom tepovú frekvenciu, ktorú prístroj ohlasuje zvukovými efektmi. Detský vozík s lekárskym náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm.

Pohodlné prenášanie zabezpečujú 2 kolieska a malý lekár si ho ľahko presunie kdekoľvek, kde ho potrebujú jeho pacienti. Detský doktorský vozík obsahuje bohatú výbavu, ktorú tvorí celkom až 16 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad fonendoskop, injekcia, lieky, nožničky, náplaste, ale aj infúzia na podanie liekov či kartičky na zaznamenanie zdravotného stavu ošetrovaných pacientov.

Vanička pre bábiku 42 cm Baby Nurse Zlatá edícia Smoby so sprchou a 9 doplnkami

Vanička pre bábiku Baby Nurse so sprchou je originálne hračka pre všetky dievčatká, ktoré sa s láskou starajú o svoju bábiku. Sadu na kúpanie bábiky tvorí krásna ružová vaňa so zlatou sprchou. Detskú vaničku na kúpanie bábik zdobí nápis Baby Nurse. Do vaničky sa zmestia bábiky s dĺžkou 42 cm a jej celkové rozmery sú 44*13*24 cm. Kúpanie bábiky sa nezaobíde bez patričných doplnkov, a preto má malá starostlivá mamička v sade na kúpanie pre svoju bábiku k dispozícii rôzne doplnky ako fľašku so šampónom a telovým mliekom, teplomer, nočník, plienku na prebaľovanie bábiky, náramok, fľašku na kŕmenie a cumlík pre bábiku. V sade na kúpanie bábiky nájdu deti spolu až 9 doplnkov. Detská bábika nie je súčasťou balenia.

Deti môžu vaničku so sprchou napustiť vodou a kúpanie bábiky bude ešte väčšou zábavou. Je to hračka, ktorá je vyrobená z kvalitných a odolných plastov a je vhodná pre deti od 3 rokov. Napodobňovaním dospelých sa deti rýchlo učia praktickým veciam a rozširujú si prehľad.

Detská bábika Petit Bebe Nursery Écoiffier 32 cm od 18 mesiacov fialovo-šedá

Detská bábika Petit Bebe Nursery od Écoiffier je vysoká 32 cm. Bábika pre dievčatko je oblečená v krásnych fialovo-šedých dupačkách z jemného a mäkkého materiálu. Bábika je vhodná pre dievčatká už od 18 mesiacov. Bábika má mäkké telíčko a rozkošný výraz tváre. Navyše má aj pohyblivé očká.  Je vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných materiálov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopnostíÉcoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné detské hračky, spĺňajúce prísne bezpečnostné štandardy. Hračky sú vyhotovené v atraktívnom a modernom dizajne, ktorý poteší všetky deti. 

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné