Set lekársky vozík Smoby so zvukom, tlakomerom a 12 doplnkami a bábika Baby Nurse a tri šatôčky

Popis produktu

Set hračiek lekársky vozík, bábika a 3 šaty pre bábiku je dokonalá súprava hračiek pre malých lekárov a lekárky. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Detský lekársky vozík má niekoľko realistických doplnkov, deti sa môžu hrať veľmi realistické hry na lekárov. Ako pacient im môže poslúžiť pekná bábika Baby Nurse. Okrem toho si malé mamičky môžu svoju bábiku vyobliekať do 3 rôznych druhov oblečenia, ktoré tiež nájdu v tomto úžasnom sete hračiek.

Detský lekársky vozík Smoby so zvukom, tlakomerom a 12 doplnkami

Smoby zvukový lekársky vozík s tlakomerom je perfektný darček pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú na doktorov a lekárov. Detský vozík pre malých doktorov je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je jemný na dotyk. Všetky hrany tejto u detí obľúbenej hračky sú zaoblené, a preto je pre hru detí maximálne bezpečný. Detský doktorský vozík stojí na dvoch kolieskach a malý lekár si ho ľahko presunie kdekoľvek, kde ho potrebujú jeho pacienti. Vozík má červeno-bielu farbu, čím sa približuje ešte viac k svojmu originálu. Lekársky vozík funguje na batérie a obsahuje bohatú výbavu, ktorú tvorí celkom až 12 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad injekcia, lieky, nožničky, obväzy, ale aj tlakomer, EKG a RGT s množstvom svetelných a zvukových efektov.

Lekársky vozík od francúzskeho výrobcu Smoby podlieha najprísnejším európskym štandardom. Jeho rozmery sú 33*32*60 cm, pričom celková výška je 60 cm. Elektronický vozík pre malých doktorov je zábavná a zároveň vzdelávacia hračka, ktorá poteší dievčatá i chlapcov od 3 rokov. S touto hračkou sa vaše dieťa môže hrať dlhé hodiny, no okrem zábavy sa dieťa aj priučí rôznym medicínskym znalostiam, naučí sa, čo robiť v prípade úrazu a ako podať prvú pomoc.

Bábika pre deti Baby Nurse Smoby v bielych dupačkách 32 cm od 2 rokov

Bábika Baby Nurse je skvelou hračkou pre každé dieťa vhodná od 2 rokov. Má výšku 32 cm. Detská bábika Baby Nurse od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby má krásnu milú tváričku a je oblečená v krásnom dvojdielnom komplete z jemného a mäkkého materiálu bielej farby s modrou čiapočkou a golierom s peknými vyšívanými obrázkami. K bábike pre deti sa dá dokúpiť rôzne oblečenie a tak ju dieťa môže prezliekať. Bábika sa dá prezliekať jednoduchým spôsobom, a dieťa to zvládne úplne samo.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným

Bábika Baby Nurse je vyrobená z jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Kŕmia ju, kúpu, liečia, uspávajú a prezliekajú. Bábika môže poslúžiť ako pacient pri hrách na lekárov s lekárskym vozíkom.

Šatôčky pre bábiku Baby Nurse Smoby 32 cm 4 druhy

Smoby set šiat pre bábiku Baby Nurse sú vhodné pre akúkoľvek bábiku s dĺžkou 32 cm. Pozostáva z 4 druhov krásnych modelov. Sú prevedené vo farebnej kombinácii modernej ružovej, šedej a marhuľovej farby. Sú rozkošné, a deti milujú prezliekanie bábik do nových šiat. Druhy šiat pre bábiku sú: A: ružové šatôčky s pančuškami B: biely kabátik a šedé nohavice C: žltý set kostýmček D: ružový pulóver a šedý overal. Sú vhodné od 3 rokov. V tomto sete hračiek dostanete 3 druhy šiat pre bábiku.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Vozík pre lekárov a bábika s náhradným oblečením spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili lekárskemu povolaniu a starostlivosti o druhých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*40*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia45*14*57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,10 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné