Set lekársky kufrík Smoby a bábika MiniKiss so zvukom v čiapočke

Popis produktu

Set hračiek lekársky vozík a bábika so zvukom MiniKiss sú dokonalá súprava hračiek pre deti. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Detský lekársky vozík má viacero zaujímavých doplnkov, preto je zárukou realistických hier, ktoré deti milujú. Bábika poslúži ako pacient pre malých lekárov alebo ako bábätko pre malé mamičky. Hračky v tomto sete ponúkajú naozaj široké spektrum hier, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa aj veľa naučiť. Učia sa o tom, ako pomáhať druhým, ako sa o nich postarať. Práve kvôli širokému využitiu nesmú tieto hračky chýbať ani vo výbave vášho dieťatka.

Lekársky kufrík pre deti Smoby a 13 doplnkov

Smoby lekársky kufrík je nádherná súprava pre malých lekárov, ktorá prichádza v balení v praktickom červenom kufríku. Nájdete v ňom 13 doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiadny naozajstný lekár. Patrí k nim napríklad stetoskopstriekačka, okuliareteplomer, fľaštičky a krabičky na lieky a náplaste, kladivko, kartičku na vyšetrenie očí. Detský lekársky kufrík je ľahký, je vyrobený z plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Ľahko sa prenáša aj uskladňuje, na vrchu má rúčku na uchopenie. Je to vynikajúca hračka pre budúcich doktorov a doktorky, vhodná od 3 rokov.

Detská súprava pre lekárov je nielen veľmi zábavná hračka s realistickým dizajnom, ale vo veľkej miere prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré používajú v práci dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom detský lekársky set v kufríku.

Bábika so zvukom MiniKiss Smoby v čiapočke 27 cm od 12 mesiacov modrá/ružová

Smoby bábika MiniKiss po stlačení bruška vydá zvuk bozku, takže najmenšie deti upúta nielen svojim krásnym dizajnom a nežnými dievčenskými farbami, ale aj veselými zvukmi. Prichádza oblečená v rozkošnom modrom alebo ružovom pyžamku a čiapočke, je vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Detská bábika má hlavičku, ruky a nohy vyrobené z kvalitného jemného plastu. Zvyšok tela bábiky je vyrobený z textilu, bábika je mäkučká na dotyk. Táto detská bábika má výšku 27 cm, čo je ideálny rozmer pre všetky najmenšie dievčatá – malé mamičky. Hračka pre dievčatá má odnímateľnú elektronickú časť, aby sa dala ľahko a pohodlne vyprať. Súčasťou balenia sú aj 3 batérie LR44 (gombíkové), ktoré bábika potrebuje na vydávanie zvukov.

Modré očká a usmievavá tvárička bábiky pôsobí na najmenšie deti pozitívnym dojmom, rado sa s ňou zahrá každé dievčatko. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorá je už desiatky rokov obľúbená medzi všetkými malými dievčatkami. Dievčatá sa veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov a situácií sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Kufrík pre lekárov a bábika s usmievavou tváričkou a so zvukom spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili lekárskemu povolaniu a starostlivosti o druhých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*29*29 cm
Rozmery balenia29*29*29 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné