Set detské polohovateľné lehátko Up & Down III Blue Beaba od 0 mesiacov a kolotoč nad lehátko Beaba Play modrý

Popis produktu

Hľadáte pre svojich najmenších kvalitné hračky a doplnky? Prekvapte svoje bábätko originálnym polohovateľným lehátkom Beaba Up & Down III kolotočom Play arch the Up & Down, ktorý jednoducho môžete upevniť na lehátko. S touto skvelou sadou sa bude vaše bábätko tešiť na spánok. Lehátko sa ľahko prispôsobí potrebám rodičov a dieťaťu, je polohovateľné a kolotoč zas dieťatko zabaví a pomôže mu rýchlejšie zaspať. Originálne produkty pre najmenších od Beaba sa vyznačujú nádherným dizajnom, najvyššou kvalitou, sú absolútne bezpečné pre každé bábätko. Celý set môžete teraz získať za akciovú cenu.

Polohovateľné lehátko Up & Down Bouncer III Blue sailor Beaba 4 výšky a 3 pozície od 0 mesiacov

Detské polohovateľné lehátko Beaba Up & Down III je pohodlné lehátko pre bábätká, ktoré sa razom premení na bezpečnú hojdačku a môžete do neho uložiť detičky už od narodenia. Lehátko pre bábätká je pohodlné, vystlané mäkučkým materiálom a vďaka vyvýšeným okrajom sa v ňom deti cítia komfortne. Lehátko Beaba Up & Down III však uľaví aj rodičom, ktorí sa už viac nebudú musieť skláňať k dieťatku - vďaka nastaviteľnej výške si ležadlo prispôsobia podľa seba. Poťah lehátka sa dá vyprať aj v práčke na jemnom programe. Lehátko s námorníckym poťahom má opierku na hlavičku, čím poskytuje novorodencovi podporu hlavy.

Lehátko Beaba sa dá výškovo nastaviť do 4 polôh úplne jednoducho - stačí stlačiť poistky na oboch nohách ležadla a posunúť hore či dolu. Dieťatko tak môže byť vo výške rodičov či súrodencov a sleduje, čo sa deje okolo neho, je v neustálej interakcii s okolím a nebojí sa. Lehátko sa tiež dá nakloniť do 3 pozícií len jednou rukou - dá sa nastaviť aj do polohy na pohodlný spánok. Dieťatko sa dá v lehátku zaistiť 5 bodovým bezpečnostným pásom, takže bábätko z ležadla nespadne a zároveň sa cíti bezpečne. Lehátko poslúži aj ako hojdačka, ktorá sa dá zaistiť a nemusíte sa báť, že hojdačka sa prevráti.

Kolotoč nad detské lehátko Play arch the Up & Down Bouncer III Beaba modrý

Kolotoč nad detské lehátko Beaba Up & Down je hrací kolotoč, ktorý upúta vaše bábätko a pomôže mu spokojne zaspinkať či zobudiť sa bez plaču. Kolotoč nad lehátko je ozdobený tromi rôznymi hračkami, ktoré vydávajú zvuk a stimulujú tak zmysly dieťatka. Kolotoč sa na lehátko upevňuje veľmi jednoducho pomocou krúžku a môžete ho upevniť na ľavú aj pravú stranu. Kolotoč v jemnej modrej farbe sa dá otočiť, takže ho môžete premiestniť nad nôžky, hlávku či k bokom bábätka a vďaka takejto manipulácii neprekáža pri ukladaní bábätka do lehátka. Takisto ho môžete upevniť blízko rúk dieťatka, aby sa s hračkami na kolotoči hralo. Hračky sa dajú z kolotoča vďaka suchému zipsu odmontovať a dieťatko sa s nimi môže samostatne hrať.

Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozmery balenia64*57*16 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Nosnosť9,0 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné