Set detské polohovateľné lehátko Up & Down II Beaba šedé od 0 mesiacov a kolotoč nad lehátko Beaba Play šedé ako darček

Popis produktu

Objavujte svet kvalitných doplnkov pre najmenších od francúzskej značky Beaba. Potešte svoje bábätko originálnym polohovateľným lehátkom Beaba Up & Down II kolotočom Beaba Play, ktorý v sete dostanete ako darček. S touto krásnou sadou v elegantnom šedom vyhotovení sa bude vaše bábätko tešiť na spánok. Lehátko sa ľahko prispôsobí potrebám rodičov a dieťaťu, je polohovateľné a kolotoč zas dieťatko zabaví a pomôže mu rýchlejšie zaspať. Originálne produkty pre najmenších od Beaba sa vyznačujú nádherným dizajnom, najvyššou kvalitou, sú absolútne bezpečné pre každé bábätko. Set ponúkame za zníženú cenu, takže výhodne ušetríte.

Polohovateľné lehátko Beaba Up&Down II 4 výšky a 3 pozície šedé

Detské polohovateľné lehátko Beaba Up&Down je pohodlné lehátko pre bábätká, ktoré je maximálne bezpečné a môžete do neho uložiť detičky už od narodenia. Lehátko pre bábätká je pohodlné, mäkučké a vďaka vyvýšeným okrajom sa v ňom deti cítia komfortne. Poťah lehátka sa dá vyprať aj v práčke na jemnom programe. Lehátko v sivej farbe má opierku na hlavičku, čím poskytuje novorodencovi podporu hlavy.

Lehátko Beaba sa dá výškovo nastaviť do 4 polôh úplne jednoducho - stačí stlačiť poistky na oboch nohách ležadla a posunúť hore či dolu. Dieťatko tak môže byť vo výške rodičov či súrodencov a sleduje, čo sa deje okolo neho. Lehátko sa tiež dá nakloniť do 3 pozícií len jednou rukou - dá sa nastaviť aj do polohy na pohodlný spánok. Dieťatko sa dá v lehátku zaistiť 5 bodovým bezpečnostným pásom, takže bábätko z lehátka nespadne a zároveň sa cíti bezpečne. Lehátko poslúži aj ako hojdačka, ktorá sa dá zaistiť a nemusíte sa báť, že hojdačka sa prevráti.

Kolotoč nad lehátko Beaba Up&Down s funkciami šedo-biely

Kolotoč nad detské lehátko Beaba Up&Down je hrací kolotoč, ktorý upúta vaše bábätko a pomôže mu spokojne zaspinkať. Kolotoč nad lehátko je ozdobený  tromi hračkami, ktoré vydávajú zvuk a stimulujú tak zmysly dieťatka. Kolotoč sa na lehátko upevňuje veľmi jednoducho pomocou krúžku a môžete ho upevniť na ľavú aj pravú stranu. Kolotoč sa dá otočiť, takže ho môžete premiestniť nad nôžky, hlávku či k bokom bábätka. Takisto ho môžete upevniť blízko rúk dieťatka, aby sa s hračkami na kolotoči hralo. Hračky sa dajú z kolotoča odmontovať a dieťatko sa s nimi môže samostatne hrať. Hračky na kolotoči pomáhajú dieťatku rozvíjať jeho zmysly, uspáva ho, no jemné farby na druhej strane nedráždia citlivý detský zrak.

Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozmery balenia64*57*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Nosnosť9,0 kg
Farbašedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné