Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set detská lavica s odkladacím priestorom a tabuľou a omaľovánky: Popoluška je krásny set hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré neustále niečo tvoria, kreslia a maľujú. Zvýhodnený set hračiek vás prekvapí zníženou cenou, takže výrazne ušetríte a zároveň budete mať kvalitné a originálne darčeky pre svoje dieťa. Spoločnosť Smoby a značka Janod sú známe kvalitnými hračkami s originálnym francúzskym dizajnom. Hračky v sete rozvíjajú jemnú detskú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí a rozveselí každú detskú izbu.

Detská školská lavica s odkladacím priestorom a obojstrannou tabuľou Activity Smoby s 8 doplnkami ružová

Detská školská lavica s odkladacím priestorom a obojstrannou tabuľou Activity Smoby je detská hračka, s ktorou sa dokáže zabaviť každé malé dieťa od 3 rokov. Celá školská lavica sa nesie v krásnej ružovej, modrej a zelenej kombinácii, ktorá očarí každé dieťa a bude z nej mať nesmiernu radosť. Školská lavica v sebe skrýva originálnu obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre pekné kresbičky s kriedou a na druhej strane klasickú bielu, na ktorú si môže písať a kresliť so zmazateľnou fixkou. Deti milujú kreslenie a vďaka priloženej čiernej a červenej fixke, spolu s priloženými rôznofarebnými kriedami sa zabavia na dlhé hodiny.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, aby sa malý umelec cítil pokojne a nenechal sa pri svojej práci ničím rušiť. Detská lavica je so šikovným úložným priestorom, skrývajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, kde si dieťa môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Celkové rozmery školskej lavice sú 55*58*54 cm.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá stojí za dizajnom kvalitných detských hračiek s dlhoročnou tradíciou. Hračky od Smoby sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Rozprávkové omaľovánky Ateliér Janod: Popoluška 6 kariet od 6-12 rokov

Rozprávkové omaľovánky Ateliér Janod je kreatívna súprava omaľovániek pre deti od 6 do 12 rokov. Omaľovánky pre deti sú zabalené v praktickom kufríku, ktorý si deti môžu jednoducho zbaliť aj na prázdniny či na dovolenku. Sada detských omaľovánok obsahuje 6 zoškrabovacích kariet a 1 drievko na škrabanie. Deti zoškrabujú čiernu plochu na kartách a odkrývajú rozprávkové príbehy. Rozmery jednej zoškrabovacej kartičky sú 20*20 cm.

Francúzska značka Janod prináša deťom originálne drevené hračky, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, takže sa vaše dieťa môže bez obáv hrať.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*58*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia68*21*58 cm
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,7 kg
Farbaružová
Set produktovÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...