Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Kreatívne hračky a omaľovánky sú ako stvorené pre rozvoj dieťaťa. Set detská lavica s odkladacím priestorom a tabuľou a omaľovánky: Zvieratká predstavuje perfektný darček pre kreatívne deti od 3 rokov. Set hračiek je v ponuke za zvýhodnenú cenu, takže rodičia nielen ušetria, ale získajú  pre svoje deti naozaj kvalitné a moderné hračky, s ktorými sa vydržia dlho zabávať. Francúzsky Smoby a Janod sú známe krásnymi hračkami s originálnym dizajnom. Hračky v sete zároveň rozvíjajú detské schopnosti, zručnosti a jemnú motoriku. Set hračiek je aj pekným doplnkom do interiéru detskej izbičky.

Detská školská lavica s odkladacím priestorom a obojstrannou tabuľou Activity Smoby s 8 doplnkami od 3 rokov modrá

Detská školská lavica s odkladacím priestorom a obojstrannou tabuľou Activity Smoby je výbornou hračkou pre každé malé dieťa od 3 rokov. Školská lavica s obojstrannou tabuľou je vyrobená v krásnej zeleno-modrej farebnej kombinácii. Školská lavica v sebe skrýva originálnu obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre pekné detské kresby s kriedou a na druhej strane bielu tabuľu kde sa dá písať zmazateľnými fixkami. Dieťa získa široké pole pôsobnosti, aby si zvolil farbu, ktorou najlepšie vystihne svoj zámer a môže sa pustiť do práce. Pri svojej zábave so školskou lavicou a obojstrannou tabuľou mu iste pomôže malý set s priloženou čiernou a červenou fixkou spolu s rôznofarebnými kriedami.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu. Detská lavica má aj šikovný úložný priestor, nachádzajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, kam si malý umelec môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Školská lavica disponuje navyše ešte ďalšou odkladacou plochou nad obojstrannou tabuľou, kde si dieťa môže odkladať všetky pracovné pomôcky, ktoré bude o malú chvíľu potrebovať. Obojstranná tabuľa má aj praktický držiak, kde sa dá pripevniť papier a smelo si kresliť priamo naň, prípadne ho použiť ako vzorový obrázok a učiť sa kresliť podľa neho na plochu tabule. Rozmery detskej školskej lavice sú 55*58*54 cm.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá stojí za dizajnom kvalitných detských hračiek s dlhoročnou tradíciou. Hračky od Smoby sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Rozprávkové omaľovánky Ateliér Janod: Zvieratká 6 kariet od 4-8 rokov

Rozprávkové omaľovánky Ateliér Janod je kreatívna sada hračiek pre deti od 4 do 8 rokov. Omaľovánky pre deti sú zabalené v praktickom kufríku, ktorý si deti môžu jednoducho zbaliť aj na prázdniny či dovolenku. Sada detských omaľovánok obsahuje 6 kariet, 6 listov s nálepkami (spolu 1784 nálepiek). Deti si lepia nálepky na kartičky a vytvárajú si vlastné pestrofarebné zvieratká. Rozmery jednej kartičky na nalepovanie sú 20*20 cm.

Francúzska značka Janod prináša deťom originálne drevené hračky, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, takže sa vaše dieťa môže bez obáv hrať.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*58*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia68*21*58 cm
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,7 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...