Set lavica na kreslenie Magic Desk Kresli a zmaž Smoby a kolobežka Minnie trojkolesová

Popis produktu

Lavica na kreslenie Magic Desk a trojkolesová kolobežka Minnie je fantastická súprava hračiek, ktorá zabaví deti od 2 rokov na dlhé roky. Sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Deti sa zahrajú na umelcov a športovcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a pohybové schopnosti. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž so 4 odkladacími priestormi a 12 doplnkami od 24 mes

Moderná lavica na kreslenie Magic Desk predstavuje skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatká od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v nádhernej oranžovo-zeleno-modrej farebnej kombinácii. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si detičky môžu kresliť rôzne obrázky, precvičovať si písanie čísiel, abecedy a potom ich jednoducho zmažú. K dispozícii majú aj sadu 12 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza zmazateľná fixka, handrička na utieranie tabule a blok s obrázkami, ktoré si môžu vyfarbovať. Malí umelci sa výborne zabavia a objavujú svoje talenty.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, pričom v sebe skrýva až 4 odkladacie priestory na doplnky. Najväčší úložný priestor sa nachádza priamo pod tabuľou, deti si doň uložia všetky umelecké potreby. Ďalšie odkladacie plochy sú umiestnené nad tabuľou, kam si deti odložia všetky nástroje a doplnky, s ktorými práve pracujú. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom pri ich tvorbe komfort a správne sedacie návyky.

Trojkolesová kolobežka Minnie Smoby s výškovo nastaviteľnou rúčkou

Trojkolesová kolobežka Minnie je vyrobená v krásnom ružovom vyhotovení a je vhodná pre deti od od 3 rokov. Riadidlá kolobežky zdobí obrázok s Disney motívom Minnie. Trojkolesová kolobežka s celokovovým rámom a stabilným trojkolesovým systémom predstavuje kvalitnú a spoľahlivú hračku pre každé dievča. Kolieska sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové.  Protišmykové rúčky sa dajú nastaviť do maximálnej výšky 70 cm, pričom celkové rozmery kolobežky sú 52*32*72 cm. Kolobežka dokáže rásť spolu s vaším dieťaťom, takže ju bude využívať naozaj dlhý čas.

Rozprávková kolobežka s tromi kolieskami je omnoho stabilnejšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia ako klasická kolobežka. Kolobežka má nosnosť 20 kg. Vďaka kolobežke sa deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia59*17*69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,98 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.